Forbes представив список нових криптомільярдерів, які вчасно інвестували в біткоїн і, завдяки його рекордному зростанню, помітно збільшили свої статки.
Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.
Успіх братів Вінклвоссів
Серед “справжніх прихильників криптореволюції” американський Forbes називає в тому числі братів Тайлера і Кемерона Вінклвоссів, які в 2013 році купили біткоїнів на $ 11 млн, коли вони коштували $ 120 за монету. Якщо припустити, що брати Вінклвосс продовжують володіти більшою частиною куплених цифрових активів, то на сьогодні криптовалютний гаманець кожного з них оцінюється в більш ніж $ 1,4 млрд — у два рази більше, ніж всього місяць тому, зазначає видання.
Своїм успіхом брати Вінклвосс зобов’язані Марку Цукербергу: як пише Forbes, свою головну інвестицію в біткоїни вони зробили завдяки $ 65 млн, які засновник Facebook заплатив їм в рамках мирової угоди. Вінклвосс звинувачували Цукерберга в тому, що він вкрав у них ідею соцмережі.
Рейтинг криптомільярдерів
Криптовалютним мільярдером, згідно із даними американського Forbes, також став співзасновник блокчейн-стартапу Bloq Метью Росзак. Всього рік тому його цифрові активи становили близько $ 300 млн, тепер же Forbes оцінює його криптостаток в $ 1,2 млрд.
Завдяки зростанню біткоїна помітно розбагатів і партнер-засновник Draper Fisher Jurvetson Тім Дрейпер. У 2014 році він придбав 29 656 біткоїнів, які тепер коштують приблизно $ 1,1 млрд, пише Forbes.
Коментар: “Долари — валюта минулого. Біткоїни — валюта майбутнього. Зараз ми спостерігаємо глобальний антропологічний перехід від доларів до біткоїнів“, — заявив Дрейпер виданню.
Forbes також назвав успішних бізнесменів та інвесторів, які поки не стали криптомільярдерами, але змогли скористатися зростаючим попитом на криптовалюту, щоб збільшити свої статки.
Генеральному директору компанії MicroStrategy Майклу Сейлору, згідно із оцінкою видання, зараз належить $ 600 млн в цифрових активах, засновнику Galaxy Investment Partners Майку Новограцу — $ 478 млн, а творець блокчейн-платформи Ethereum Віталік Бутерін, якому належить 330 000 токенів ефіру, за рік збільшив статки у вісім разів — з $ 45 млн до $ 360 млн.
Як складали рейтинг
При оцінці статків інвесторів Forbes враховував тільки вартість їх криптоактивів і не брав до уваги інше майно. Вартість криптовалюти розрахована виходячи з курсу на 11 січня.
Зірковий час біткоїна
На початку року біткоїн торгувався на рівні в $ 28,9 тис., за 8 днів він подорожчав на 45%, перш ніж ціна почала знижуватися.
Нагадаємо, 7 січня цього року ціна біткоїна вперше перевищила $ 40 тис., а 9 січня досягла $ 41 тис.
За рік вартість біткоїна зросла більш ніж в 5 разів. У березні минулого року ціна монети падала до $ 3,8 тис., з того моменту зростання склало більше 950%.
Джерело: сайт Час-Дій.
Читайте також: В Україні можуть значно подорожчати курячі яйця