Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Звички, які означають, що ви – багата людина

gor542-800x445

gor542-800x445

Для більшості людей ознаки багатої людини – це відпочинок на дорогих курортах, керування великою компанією чи щорічна заміна автомобіля. 

Однак навіть така людина може відчувати постійно нестачу грошей і бути незадоволеною життям. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Справжні ознаки багатства часто супроводжують фінансовий достаток. Утім, як інформує Ukr.Media, справа не у грошах, а у наступних звичках: 

Витрачати менше, ніж заробляти

Йдеться насамперед про відповідальність до свого капіталу. Якщо вам постійно доводиться влазити в борги та чекати зарплати, потім розраховуватися з боргами та знову в них влазити – варто переглянути свій підхід до фінансів. Зазначимо, що зі збільшенням доходу ваші потреби зростатимуть, тому додаткові гроші не стануть виходом зі становища, якщо ви не навчитеся їх розумно розподіляти. 

Ви можете назбирати на щось 

Найважливіше у грошах не заробіток, а збереження. Великий заробіток зазвичай лише посилює фінансові проблеми, роблячи їх масштабнішими. Якщо людина з великими доходами не має збережень – вона дуже незахищена перед кризами. Так, багато молодих мільйонерів розоряються та залишаються у страшних боргах. Тому варто завжди думати про вашу фінансову подушку. 

Ви можете купити те, що хочете

Неправильно вважати, що багаті люди – це ті, хто може захотіти квартиру та одразу її купити, вийнявши з кишені жменю грошей. Людина, яка може придбати квартиру за кілька років, поставивши це собі за мету, грамотно розпланувавши фінанси та продумавши необхідні кроки – теж буде багатою. Не варто думати, що у вас занадто погана робота для того, щоб ставити собі такі цілі. Одним із етапів такої цілі може бути: змінити роботу чи покращити кваліфікацію для того, аби досягти бажаного. 

Ви незалежні фінансово

Гроші – це кількість можливостей, які вам доступні. Певна кількість фінансів означає, що ту кількість можливостей, яка необхідна вам для незалежності, відчуття свободи. Тому варто планувати, щоб ваш дохід був саме таким, який дає вам можливість бути незалежним від когось. Адже залежність не дозволяє вам вибудовувати власні плани. 

Ви користуєтеся грошима лише як інструментом

Багато людей вважають, що гроші – це головне, що їм потрібно. Однак гроші, як самоціль – погана ідея. Відсутність іншої мети змушує вас шукати втіху у витрачанні коштів, а отже знову відчувати себе бідним. Розуміти, що гроші потрібні для чогось – розвитку власного бізнесу, здобуття кращої освіти, покупки машини, щоб подорожувати. Такі цілі, а також бажання стати першокласним спеціалістом чи монетизувати улюблене хобі принесуть і гроші, і відчуття повноти життя та багатства. 

Ви любите гроші, а не вважаєте їх злом

Більшість казочок та “повчальних” історій вчать, що гроші – це зло. Що їх завжди важко заробити, а зберегти ще важче. Однак з грошима потрібно бути на “ти”. Знову ж таки – гроші є інструментом. А ще гроші є вашою роботою, вашими стараннями, переведеними у монети, якими можна розрахуватися. Головне розуміти це й цінувати зароблене та цінувати себе. Люди з хорошим доходом розуміють, що гроші відкривають багато можливостей – тому просять за свої послуги більше й цінують свою роботу та себе самого. 

Ви багато вкладаєтеся в себе

Багаті люди інвестують не лише у дорогоцінні папери, а на насамперед у себе. Кращий ноутбук для роботи, курси для підвищення навичок, подорожі задля здобуття досвіду, приємний зовнішній вигляд для комунікації з людьми, стежать за здоров’ям, аби воно не підводило у найважливішу хвилину. Для цього варто почати любити себе не сьогодні, а завтра. А завтрашній ви віддячите собі учорашньому, що сходили на масаж від болю в спині чи купили кращу техніку для нового проєкту. Це принесе свої плоди. 

Ви умієте відмовляти

Люди із так званим бідним мисленням вважають, що допомагати усім, хто просить та ділитися останнім – це справжня чеснота. А ось егоїзму потрібно позбуватися. Однак ставитися до себе з повагою та не кидатися виконувати усі прохання – це не є егоїзмом. Ділитися та допомагати потрібно тоді, коли у вас є достатньо часу та ресурсів. Якщо ви не бачите можливості – кажіть ні. Інакше нашкодите собі. А якщо ви нашкодите собі, то в майбутньому не матимете можливості зробити дійсно добру справу. До прикладу, якщо ви постійно позичаєте гроші людям, які не вміють їх економити, то в майбутньому ви зможете допомогти комусь грошима у дійсно скрутній ситуації. 

Ви користуєтеся грошима інших людей

Не йдеться про звичайне позичання. Можливо, тут навіть не варто позичати гроші. Якщо ви хочете відкрити свій бізнес, але ви не маєте потрібної суми – знайдіть людину, яка має гроші: інвестора чи бізнес-партнера. Тут потрібно вміти шукати надійних партнерів, вміти переконувати та вкладати ваші кошти у справу, яка вам обом принесе вигоду. Тоді ви отримаєте ще й репутацію людини, якій можна доручити свої гроші й це буде лише на краще. Люди з бідним мисленням вважають, що потрібно покладатися лише на себе та на свої кошти.

Exit mobile version