ПриватБанк увійшов до затвердженого Кабінетом міністрів переліку об’єктів для приватизації на 2018-2020 роки, повідомляє “Інвестор”
В банку поки, що не підтверджують інформацію від Кабміну і називають іншу дату , а саме 2022 рік. Причиною цьому є те, що комплекс заходів із оздоровлення фінустанови розрахований саме на цей період. Тому, було б вкрай не розумно продавати недореформовану установу.
Високий суд Лондона продовжує розгляд справи Приватбанку проти його колишніх власників
Голова наглядової ради кредитно-фінансової установи Енгін Акчакоча заявляє, що
“Ми маємо забезпечити, щоб банк був рентабельним незалежно від ринкової ситуації і мав імунітет до несприятливих макроекономічних ризиків. Крім того, банк має бути максимально прозорим для потенційних інвесторів, мати необхідний набір банківських інструментів, зокрема контроль і комплаєнс, систему управління ризиками, чітке управління. І, нарешті, банк повинен вирішити проблему успадкованих непрацюючих кредитів”
Керівництво банку повідомляє, що він поступово виходить із кризи. Результати роботи в першому кварталі-2018 засвідчили реалістичність стратегічної мети з перетворення ПриватБанку на інвестиційно привабливий актив. Так, за перші три місяці 2018 року кредитно-фінансова установа заробила 3,7 млрд. грн, ставши найприбутковішою серед банків України.