Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Міжнародна компанія відкриває в Україні виробництво чіпсів

Чіпси в усьому світі стали одним із улюблених снеків, більшість виробників намагаються здійснювати локалізацію свого виробництва, щоб досягти мінімуму затрат та максимальної якості продукції. Таким шляхом пішла компанія PepsiCo, котра відкриє в Україні лінію з виробництва картопляних чіпсів ТМ Lay’s, повідомляє “Інвестор”.

Компанія PepsiCo Україна є одним із найбільших виробників харчових продуктів і напоїв, почала реалізацію проекту з локалізації виробництва чипсів ТМ Lay’s. Відповідно до планів з 2019 року чіпси вироблятимуть на  заводі в Миколаївській області.

Стимулювання бізнесу «по-українськи»: уряд готує чергові штрафи та обмеження

Як держава підтримує мільярдерів: цьогоріч холдинг МХП отримав рекордні компенсації

Як повідомляє  гендиректор PepsiСo Україна Ірина Козлова:

“PepsiCo прагне до максимальної локалізації виробництва та використання сировини місцевих постачальників у країнах своєї присутності. Сьогодні ми ведемо підготовку до установки першої лінії по виробництву картопляних чипсів, а також впроваджуємо власну агропрограму”.

Нове виробництво буде здійснюватись на виробничому комплексі в Миколаївській області. Вже зараз там виробляють сухарики “Хрусteam”, соки “Садочок”, дитяче харчування “Агуша”, а також здійснюється первинна переробка сезонних овочів і фруктів.

Драйвери української економіки: погляд МВФ

Незвичний бізнес: в Україні американська компанія буде виробляти продукти з вмістом канабісу

Однак, компанія планує не лише розпочати виробництво, але ішироко співпрацювати з аграрним сектором. Таким чином агропрограма передбачає забезпечення господарств-постачальників картоплі насіннєвої базою, проведення навчальних семінарів і тренінгів, а також цілорічну підтримку. Для того, щоб лінія успішно функціонувала вона щорічно потребує картоплі особливих “чипсових” сортів становить близько 40-60 тис тонн.

На даний час  ТМ Lay’s виробляють у Польщі, але вже незабаром чіпси для українського ринку будуть виготовляти у нас. Така локалізація виробництва є позитивною, оскільки створить робочі місця не лише на лінії з виготовлення, але і активізує аграрний сектор.

Exit mobile version