Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Український стартап купили за рекордну суму в 8 мільйонів доларів

Зараз у світі все більше грошей крутиться в технологічній сфері. Українці теж не пасують задніх у винайденні нових цифрових технологій. Нещодавно додаток, що має українське коріння, придбав американський технологічний гігант за 8 мільйонів доларів, повідомляє “Інвестор”.

Компанія Teleport Future Technologies, Inc. зареєстрована в США, проте вона має українське коріння. ЇЇ співзасновник і СЕО – це  20-річний українець Владислав Уразов, який народився та виріс в  Одесі.  У команді розробників є й інші громадяни України. Сама компанія стала відома завдяки свому додатку для смартфонів, що після селфі фарбує волосся в різні кольори.

Брак кадрів: Японія спрощує законодавство для нових трудових мігрантів

Teleport став рекордсменом в українському, російському та білоруському App Store. Цей додаток всього за одну добу після релізу набрав понад 1 млн завантажень. Крім того, цьому додатку вдалося понад тиждень утримувати першу сходинку в електронних магазинах застосунків.

Додаток Teleport змінює колір волосся на знімках

Такі успіхи стартапу викликали зацікавлення великих гравців у цьому секторі. Що  і призвело до купівлі технології американський гігантом Snap. Ця компанія працює якраз із застосунками, що надають емоційності фото та повідомленням користувачів. Snap Inc. – володіє месенджером Snapchat (мультимедійний мобільний застосунок обміну фото та відео), а також іншими продуктами: розумними окулярами Spectacles, сервісами Bitmoji і Zenly.

Коболєв проти Гройсмана: Нафтогаз судитиметься з Кабміном за 56 мільярдів гривень

Visa і Mastercard прощавайте: росіян готують до відключення платіжних систем

Відповідно до угоди, Snap купив команду з п’яти провідних фахівців і права на всі технології стартапу з українськими засновниками Teleport Future Technologies за 8 млн доларів. За інформацією керівника стартапу найкращі розробники з його проекту “дійсно переїхали до Лос-Анджелеса та Лондона і тепер працюють там в Snap, зокрема, з технологіями Teleport”.

Українці в Польщі потрапили в рабство на нелегальній тютюновій фабриці (фото, відео)

Зазначимо, що це не перший такий успішний проект українських стартаперів. Зокрема, та ж компанія Snap 2015 року купила одеський стартап Looksery. Сума угоди, згідно з інсайдерськими повідомленнями, становила 150 млн доларів. Крім того в Одесі працює компанія  Readdle, що є одним із партнерів  Apple.

Exit mobile version