Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Купуєш закордом – доплати державі: митні нововведення в Росії

Схоже поступово ефект від санкцій для російської економіки стає все більш відчутними. Слідом за підняттям пенсійного віку та ПДВ, озвучено бажання отримувати мито з кожної посилки з закордонних магазинів, повідомляє “Інвестор”.

Російський уряд останнім часом прийняв ряд непопулярних економічних законів для того, щоб активізувати економіку та наповнити бюджет. У руслі таких непопулярних дій виступає пропозиція Федеральної митної служби Росії (ФМС), котра запропонувала Мінфіну обкладати митом покупки будь-якої вартості в зарубіжних інтернет-магазинах. 

Стриптизер і ЛГБТ: в Україні починається політичний треш

Російські урядовці зазначають, що цей крок робиться впершу чергу для того, щоб захисти місцеву інтернет торгівлю. Проте більшість експертів схиляються до думки, що цей крок спрямований в основному на те, щоб отримати додаткові кошти. Адже за попередніми підрахунками бюджету це додасть 25 млрд руб. на рік. Зараз в Росії митом не обкладаються посилки, загальна вартість яких за місяць – максимум 1000 євро, а вага – 31 кг. Понад суму мито – 30%, але не менш 4 євро за 1 кг.

Хто годує Україну: на Київ та область припадає третина зростання ВВП країни

Відзначимо, що дана стратегія має запроваджуватись не тільки в Росії але і її партнерів по Євроазійському економічному союзу (ЄАЕС). Так партнери Росії по (ЄАЕС) вже домовилися поступово знижувати максимальну суму: за Митним кодексом ЄАЕС з 2019 р. до 500 євро, а з 2020 року – до 200 євро. Мінфін РФ пропонував 500 євро вже з липня цього року, уряд ідею поки не схвалив.

«Землю селянам»: третина сільськогосподарських земель належать великим компаніям

Ця новина викличе масу незадоволення серед простих громадян, адже таким чином обмежує їхні можливості на покупку товарів з-за кордону яка зараз дуже активно розвивається. Для України таке нововедення теж не є новим оскільки більш жорсткі умови для купівлі за корддоном вже намагались затвердити, але під тиском громадськості від цієї ідеї відмовились.

Exit mobile version