Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Німеччина найбільше інвестувала в Україну за минулий рік

Рік, що минає не став проривом із залучень закордонних інвестицій в українську економіку. Спостерігається стабільний притік фінансів, водночас на ринок зайшло кілька великих компаній, проте ефект від їхніх капіталовкладень буде відчутним уже внаступному році. В цьому році найбільше інвестицій надійшло від німецьких компаній, повідомляє “Інвестор”.

За даними Державної служби статистики України обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України (акціонерний капітал нерезидентів) впродовж січня – вересня  2018 року зріс на 367,2 мільйона доларів, або на 1,2%, – до 31,974 мільярда доларів на 1 жовтня. За цей період  надійшло 1,710 мільярда доларів нових інвестицій, але  загрозливим  є те, що водночас  вибуло 491,5 мільйона доларів, а негативна переоцінка склала 851,7 мільйона доларів

Дорогі депутати: на модернізацію інфраструктури Ради витратять майже 6 млн гривень

Не дешева залізниця: з наступного року квитки на проїзд здорожчають на 25%

Згідно із статистичною інформацією найбільший приріст інвестицій – з Німеччини (141,8 мільйона доларів), Великобританії (103,5 мільйона доларів), Нідерландів (57,7 мільйона доларів), Польщі (41,5 мільйона доларів), Угорщини (33,7 мільйона доларів). Також є ранжування за галузями економіки. Відповідно найбільше інвестицій було спрямовано у промисловість (145,2 мільйона доларів), фінансову та страхову діяльність (125,1 мільйона доларів), інформацію і телекомунікації (90,8 мільйона доларів).

Інформація надається без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення операції Об’єднаних сил. Минулоріч надходження прямих іноземних інвестицій в економіку України за 2017 рік становили 1,871 мільярда доларів, при цьому найбільший обсяг інвестицій надійшов з Кіпру. Кошти котрі надходять з Кіпру та інших офшорних зон експерти називають – реінвестуванням, тобто спочатку кошти виводяться з України в офшор, а тоді вже легально інвестуються.

Імпортозаміщення по-російськи: від державних компаній Росії вимагають відмовитись від закордонного програмного забезпечення

Міністерські плани: держава допомагатиме створити власну справу

Більшість міжнародних експертів погоджуються в тому, що Україна реформується, але робить це надто повільно, щоб привабити інвестиції. Саме тому, вони радять для того, щоб залучити більше коштів навести лад в судовій системі та сферах оподаткування. Такі кроки відразу сприймуть бізнесмени.  

Exit mobile version