Туреччина є перспективним ринком для експорту яловичини з України. Крім того, Україна є привабливою з огляду на близькість у торговому сполученні, повідомляє “Інвестор”.
Споживання м’яса в країнах Азії за останні 10 років збільшувалася в середньому на 4% на рік. За останні 40 років виробництво м’ясної продукції зросло майже в три рази. За оцінками Департаменту сільського господарства США (USDA), з 2008 по 2012 р воно збільшилося на 7%
Економічну співпрацю між Україною та Росією розірвано: кому буде гірше?
Республіка Туреччина є однією із лідерських країн із споживання яловичини і їхня держава дуже зацікавлена в імпорті цієї продукції з України. Таким чином обидві країни зацікавлені у налагоджені такого торгівлі яка буде взаємновигідною.
Спеціально для узгодження деталеєй, щодо експортування та унормування дозвільних документів в Україну прибула місія Головного директорату захисту та контролю Міністерства сільського господарства Республіки Туреччина. Ще однією їхньою функцію є оцінка системи державного контролю за виробництвом яловичини.
Українські харчові виробники виходять на ринок Японії
Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук наголосив, що профільне відомство зробить усещоб, експортні можливості для українських виробників сільськогосподарської продукції розширювалися. Адже, попит на їхню продукцію сприятиме розвитку агропромислового комплексу України.
Представники турецької сторони відразу ж ознайомляться із роботою та проведуть інспекцію діяльності ряду господарств, що утримують ВРХ та забійних підприємств. Наступним етапом в переговорах є узгодження ветеринарних сертифікатів та підписання відповідних форм для експорту української яловичини до Туреччини.