Біткоїн може обвалитися ще більше: експерт озвучив прогноз

Біткоїн може впасти до 39 тис. або навіть 34 тис. доларів за монету. У будь-якому випадку, очікується висока волатильність. За даними CoinDesk, перша криптовалюта нині коштує 50,151.36 доларів.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

При цьому різке падіння біткоїну, яке відбулося після відмови компанії Tesla Ілона Маска приймати криптовалюту як платіжний засіб, мало відбутися вже давно. Про це заявив головний стратег по криптовалютам компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

Коментар:За звичними ринковими законами після впевненого зростання цін відбувається корекція, тобто фіксація прибутку великими гравцями. З огляду на зростання ціни з 2020 року до максимальних рівнів у 2021 році майже на 1500%, можна чекати, що корекція складе хоча б 38% від цього зростання. Тобто, більшість учасників ринку вичікують хід ціни до рівня 39 тис. доларів за монету. Глибша просадка на масовій фіксації прибутку, як через коментарі Маска, так і через більш жорсткі регулювання крипторинку по всьому світу, можлива до рівня 34,1 тис. доларів за монету“, – говорить експерт.

За словами Ковальчука, більш дрібні гравці будуть побоюватися втратити заробленого, а значить будуть виходити з позицій по біткоїну. Він зазначив, що на крипторинку буде велика волатильність і, швидше за все, інтерес буде переходити до альткоїнів.

Коментар:Уже обговорюється історія зі зниженням індексу домінування біткоїну, який показує частку його капіталізації на ринку криптовалют. Інвестори цікавляться ширшим колом активів, які не менш спекулятивні і небезпечні, тому що вони підпадають під вплив необґрунтованих коливань – твітів та інших вербальних драйверів. Тим, хто інвестує або спекулює на крипторинку, потрібно розуміти, що велика волатильність – це можливість заробити великі гроші. Однак тільки за умови, що у людини є навичка біржових спекуляцій. У зворотному випадку ризики втратити свої гроші збільшуються“, – зазначив фахівець.

Джерело: сайт Сегодня

Читайте також: В Україні буде дорожчати пальне: експерт назвав дві причини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: