Соломчук, Сольський та ще 3 нардепа: експерт назвав найефективніших депутатів-аграріїв

Політолог Валентин Гладких на своїй сторінці в Facebook склав рейтинг з представників Верховної Ради, які є найбільш помітними законодавцями в аграрній сфері.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “У IX скликання чимало депутатів, зокрема, від “Слуг Народу” та позафракційних об’єднань є компетентними вихідцями з агробізнесу, які закономірно відстоюють інтереси аграрного бізнесу, як великого, так і дрібного. Мабуть, найбільш помітними цій сфері є представники наведеної нижче “величної пʼятірки”. Дмитро Соломчук, Микола Сольський, Олег Кулініч, Сергій Лабазюк та Артем Нагаєвський”, — вважає він.

Також експерт додає, що сільське господарство – є важливою сферою для української економіки, яка формує майже половину від експорту держави.

Читайте також: Дмитро Соломчук: “Судячи з усього, порох вже давно відсирів”

Коментар: “У планах влади до 2030 року зробити агросектор основою економічного сталого розвитку держави. Зрештою, агросектор є важливою складовою економіки країни — наразі, майже половину нашого експорту складає саме продовольство й агропродукція. І, безумовно, законодавче поле даної сфери потребує постійного вдосконалення. На цьому шляху чимало ініціатив депутатів-аграріїв вже втілено і чимало ще анонсовано. Тож слідкуємо далі”, — резюмував В.Гладких.

Джерело