Українцям компенсують комунальні витрати за примусову самоізоляцію через карантин

За словами прем’єра, під час перебування українців будинку на самоізоляції на період карантину споживання комунальних послуг зросте.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству соціальної політики, Міністерству фінансів і Міністерству економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства прорахувати механізм компенсації громадянам витрат на оплату комунальних послуг на час введеного в Україні карантину.

Коментар: “Ми своєю постановою ввели карантин. Ми закликаємо людей залишатися вдома, тому держава має взяти на себе часткову компенсацію комунальних послуг, які зростуть у зв’язку з постійним перебуванням людей на самоізоляції будинку. Прошу розрахувати відсоток компенсації, суму, яка необхідна. Також при необхідності категорії громадян або сказати, що це повинно бути для всіх без винятку”, – сказав він.

Шмигаль доручив попрацювати над дорученням у триденний строк і на позачерговому засіданні Кабміну винести пропозиції.

Коментар: “Міністерству соціальної політики, Міністерству фінансів, Міністерству економіки прорахувати. Перше, суму коштів. Друге, можливі категорії громадян, можливо всім. Третє, потреби бюджету на компенсацію частини, визначити відсоток компенсації частини комунальних платежів на час запровадженого карантину в Україні”, – додав прем’єр.

Джерело: УНІАН

Читайте також: Як стильно захиститися від вірусу: топ 12 ідей для масок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: