“Весна наближається?”: в Україну насувається нова хвиля потепління

У найближчі кілька днів в Україні ще більше потеплішає. Місцями температура підніметься до +9°…+11°. “Плюс” буде як вдень, так і вночі. Однак на вихідних погода зміниться. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: У суботу майже по всій Україні пройдуть дощі, почнеться поступове зниження температури.

У четвер, 10 лютого, в Івано-Франківській та Чернівецькій областях, де стовпчики термометрів покажуть +11°. У західних областях буде +6°…+7°, на півночі України – від +3° до +7°, в центральній частині очікується +3°…+6°, а на сході буде найхолодніше – до +4°. На півдні України градуси розподіляться нерівномірно. У Запорізькій області та в Криму буде +3°…+4°, а на решті території – до +9°.

Невеликі дощі будуть у Волинській, Рівненській та Сумській областях, а на сході очікується дощ з мокрим снігом.

Читайте також: У Дії відсьогодні можна згенерувати довідку про несудимість

 У п’ятницю, 11 лютого, потепління добереться і до сходу України, де температура підніметься до +5°…+7°. На півдні переважатиме сонячна і практично безхмарна погода, а повітря прогріється до +7°…+10°. У центральній частині України буде +6°…+9°, невелика хмарність, без опадів. На півночі буде похмуро, пройдуть дощі, до +3°…+6°. А на заході стовпчики термометрів покажуть +5°…+9°, тут також місцями очікуються опади.

На вихідних погода в Україні почне змінюватися. Вже в суботу, 12 лютого, опади накриють більшість областей країни. Почнеться поступове зниження температури. У неділю опади припиняться, нічні морози досягнуть -3°…-5°, а вдень у більшості областей буде не вище +3°…+4°.

Джерело