Гендиректор Johnson & Johnson увійшов до ради директорів Apple

Компанія Apple оголосила, що Алекс Горскі, голова та генеральний директор компанії Johnson & Johnson, увійшов до ради директорів компанії.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

У своїй заяві генеральний директор Apple Тім Кук назвав Горські “провидцем у галузі охорони здоров’я” і сказав, що Apple отримає користь від накопиченого ним досвіду.

Коментар: Алекс вже давно є візіонером у галузі охорони здоров’я, застосовуючи свою величезну проникливість, досвід та пристрасть до технологій для покращення життя людей та створення більш здорових спільнот.

Ми раді вітати його у раді директорів Apple, і я знаю, що всі ми виграємо від його керівництва та знань”, – сказав Тім Кук.

Горксі сказав, що для нього велика честь приєднатися до ради директорів і що він вірить у потенціал технологій для покращення життя людей.

Коментар: Я давно поділяю віру Apple у те, що технології здатні покращити життя людей і створити здоровіше суспільство.

Для мене велика честь приєднатися до ради директорів Apple і стати частиною компанії, яка керується цінностями, яка постійно впроваджує інновації, щоб зробити наше життя все кращим і кращим“, – сказав Алекс Горскі.

Горскі працював у компанії Johnson & Johnson з 1988 року, займаючись продажами, управлінням та маркетингом, а у 2012 році був призначений генеральним директором. Він залишить посаду генерального директора компанії 3 січня 2022 року, але продовжить виконувати обов’язки виконавчого голови ради директорів.

Горскі приєднається до інших членів ради директорів Apple, до якої входять Артур Д. Левінсон, Джеймс А. Белл, Альберт Гор, Андреа Юнг, Моніка Лозано, Рональд Д. Шугар та Сьюзан Л. Вагнер.