Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Космічні ціни або як київські готелі заробляють на фанатах

В Києві 26 травня пройде фінал Ліги Чемпіонів, одного з найпрестижніших європейських турнірів з футболу. Проте, українські власники готелів в своєму бажанні заробити на фанатах підняли ціни подекуди в сотні разів, повідомляє “Інвестор”. 

Футбол давно перетворився із спортивного дійства, улюбленця мільйонів уболівальників на величезний бізнес. Футбольні турніри, що відбуваються в різних містах автоматично приводять туди уболівальників та туристів, таким чином місцевий бізнес має шанс заробітку.

За минулий рік через порушення держава втратила мільярди гривень

Проте, фінальний матч, який відбудеться у Києві, в світі став відомим не стільки через клуби які будуть змагатись за першість, як через зажерливість власників готелів, які подекуди в сотні разів підняли ціни на житло.

Таким чином, у день матчу своїми цінами з найдорожчими готелями змагаються зазвичай демократичні заклади.

Цей готель підняв ціни на свої номери майже в 70 разів в день матчу і відразу ж їх опустив до норми. У день фіналу ціна на номер – 50 тис. гривень через два тижні вартість уже – 720 грн. Наступним нашим героєм є готель Лук’янівський (Lukyanovsky), котрий на свої номери ціни піднів, аж у 83 рази!

Номер у цьому готелі в день матчу потенційним клієнтам обійдеться у 100 тис., а через два тижні всього в 1200 гривень. Проте це не є межею для божевільного підняття цін. Наступний наш герой – готель Harmony on Andreew descent – підняв свої ціни в неймовірних 112 разів:

Отже, щоб отримати номер у цьому готелі 26 травня потрібно викласти 190 тис., а вже за два тижні картина кардинально змінюється і ціни з захмарних стають демократичними. Номер у цьому ж готелі різко опускається до ціни в 1,7 тисяч гривень.

Малий Бізнес в Україні отримає міжнародні кредити

Не залишились без уваги в “футбольний день” і найдорожчі готелі столиці. В них просто немає вже вільних номерів на ці дні. Щоправда, на цих декілька днів “Хаятт” та “Хілтон” стануть чи не найдешевшими готелями для “найбідніших”:

Така позиція власників нерухомості викликала різку критику, як у фанатів, так і в представників клубів. Зокрема, фани англійської команди планують звернутися із скаргою до УЄФА через цю ситуацію. Представник команди так прокоментував цей випадок:

“Менеджерам нерухомості радив би поглянути на більшість наших фанів — це робітничий клас, а не мільйонери. Тому я сумніваюся, що вони будуть обирати чи навіть дивитися на дорогі номери”.

Можна зрозуміти фанів, адже у Франції, де пройде інший фінал – Ліги Європи. Містом котре прийматиме турнір став Ліон. Ціни у день турніру тут теж піднялись, проте не до таких захмарних цифр.

Таким чином, у день фіналу за номер у Ліоні в готелі Villa Maia потрібно буде заплатити приблизно 46 тис. гривень, а через тиждень – 14 тисяч. Отже, ціни підняли всього в три рази. В іншому випадку ціни теж особливо не піднялись:

В готелі Fourvière Hôtel ціни піднялись приблизно в чотири рази. В день фіналу потрібно буде заплатити 20 тисяч гривень, а вже за тиждень — 5 тисяч. Ці ціни вражають, якщо зважати, що зазвичай ми очікуємо високих цін.

Слідом за Android Pay в Україні працюватиме сервіс Apple Pay

Таким чином, Україна знову стала інфоприводом для  світових ЗМІ, але знову ж не через якісь досягнення. Нестримне бажання власників готелів швидко нажитися не сприяє позитивно іміджеві країни серед туристів, а бездіяльність влади в цьому питанні теж не є позитивним маркером для країни.

Щоправда серед такого негативу трапляються і хороші речі. Частина українців через популярний сервіс пошуку житла Airbnb пропонують фанам житло в рази дешевше. А в соцмережах наберає обертів флешмоб, в якому пропонують тим хто бажає або безкоштовно, або за помірну плату розмістити в себе футбольних фанатів.

Exit mobile version