Малий Бізнес в Україні отримає міжнародні кредити

Президент України Петро Порошенко ратифікував Гарантійну угоди (Проект доступу до довгострокового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, повідомляє “Інвестор”.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку, структура МВФ заснований був ще у 1945  році. Україна стала одним із учасників у 1992 році

Він є основною  кредитною установою Світового банку. На відміну від МВФ Міжнародний банк реконструкції та розвитку кредитує проекти економічного розвитку. МБРР — найбільший кредитор проектів розвитку в країнах, що розвиваються із середнім рівнем доходів на душу населення.

Угода покликана створити правові рамки для розвитку співробітництва між сторонами. Вона дозволить залучити в економіку України довгострокових інвестиційні ресурси, обсягом 150 мільйонів доларів під державні гарантії.

З сторони України позичальником кредитних коштів виступає ПАТ “Укрексімбанк”. Згодом вже ця установа буде надавати українським підприємствам малого та середнього бізнесу середньо – і довгострокове фінансування виробничих потреб: інвестиційне кредитування і фінансування оборотного капіталу.

Це знакова подія, оскільки саме кошти від МБРР застосовуються безпосередньо в економіку. Ми маємо багато прикладів розвитку бізнесу завдяки таким коштам. Оскільки, вони надаються на значний термін із мінімальною процентною ставкою, що дозволяє фірмі активно рости. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *