Ощадбанк частково приватизують

У своїй новій стратегії головний державний банк визначився з ідеєю часткової приватизації міжнародним інвестором. Проте, існувала проблема в пошуках такого інвестора. Зовсім недавно стало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку готовий придбати частину активів української фінустанови, повідомляє “Інвестор”.

“Державний ощадний банк України” ( “Ощадбанк”) став одним ізперших таких установ в незалежній Україні. Національний банк України зареєстрував його 31 грудня 1991 року. З того часу 100% акцій банку належать державі. Проте, через неефективність та слабку конкурентноздатність цей банк не зажди справлявся з поставленими для нього завданнями.

Таким чином було розпочату зміну стратегії розвитку його як компанії. Стратегія стосувалася широкого кола проблем , зокрема і маркетингової складової (новий маркетинговий образ компані розробила найвідоміша компанія в Україні Fedoriv).

Українська економіка стає конкурентнішою

Кабінет міністрів України у лютому поточного року затвердив оновлену стратегію державного «Ощадбанку», яка передбачає часткову приватизацію фінустанови за участю міжнародного інвестора. У листопаді 2016 року Міністерство фінансів підписало меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо підтримки та реформування «Ощадбанку».

 Однак, зовсім недавноЄвропейський банк реконструкції та розвитку офіційно анонсував плани входження в капітал державного “Ощадбанку” до кінця року.

“Президент ЄБРР Сума Чакрабарті офіційно анонсував план банку увійти в капітал державного «Ощадбанку» до кінця року. Ми дали старт процесу переговорів під час нашої зустрічі у Вашингтоні два місяці тому”,

– зазначив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Україну очікують саннкції від ЄС

Чиновник подякував команді ЄБРР, “Ощадбанку” і працівникам міністерства за активну співпрацю, спрямовану на результат. Такі зміни можуть анонсувати нову еру в роботі цієї фінустанови.  Для громадян і бізнесу, як клієнтів, це означатиме якісніші послуги, дешевше кредитування і ще більшу стабільність. ЄБРР є активним партнером для української економіки і багато українських підприємців, котрі виходили на міжнародний рівень користувались послугами цього банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *