Україна в десятці країн, що найбільше витрачають на продукти

Згідно із останніми дослідженнями Україна входить в топ країн, що найбільше витрачають коштів на продукти харчування, алкоголь та цигарки. Країною де громадяни найменше витрачають на ці потреби грошей визнано – США, повідомляє “Інвестор”.

Українці ввійшли втоп серед країн котрі найбільше витрачають на продукти. Якщо скласти витрати на харчування, сигарети та алкоголь, то наша країна входить до ТОП-5 держав світу з найвищими витратами. 38% від усіх доходів на продукти та 8,1% на алкоголь та сигарети українці витратили в 2016 році . Тобто загальні витрати на ці дві групи склали 46,1%. Мало не половину усіх своїх доходів.

За сукупними витратами сімей на погані звички українці також входять до п’ятірки країн світу з найбільшими витратами. Більше за українців проїдають свого бюджет лише громадяни Естонії, Білорусі, Угорщини та Чехії. 

Ринкові ціни на газ — не для українських користувачів?

США в рейтингу отримали найкращі результати. Адже,  американці позаминулого року витратили лише 6,3% своїх доходів на харчування та 2% на алкоголь та сигарети, що складає загалом 8,3%. Серед європейців у цьому плані є найбільш економними – британці. Вони витратили лише 8,1% на продукти та 3,8% на віскі та сигари. Зокрема, поляки витрачають на харчування 16,5% та 6,2% іде на алкоголь.  

Китайці проїдають 22,5% та ще 2,3% платять за згубні звички. У Єгипті, який є одним із улюблених місць для відпусток українців, 36,7% доходів витрачається на їжу та 4,5% на тютюн. Останнє місце за дослідженнями в Нігерії, громадяни якої на все це витрачають майже 60%. 

Україна більш ніж на половину забезпечує Ізраїль борошном

Рейтинг для нас розкриває кілька речей. Перша те, що Україна яка себе називає житницею Європи і великими о’ємами здійснює експорт сільськогосподарської продукції, не має дешевих продуктів на внутрішньому ринку. Наступне це те, що попри нібито високі зарплати, громадяни не мають реального заробітку, бо мусять частину грошей просто проїдати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *