Субсидії розбрату: відтепер можна скаржитись на незаконне отримання допомоги

Чим ближче до опалювального сезону тим більш вигадливими стають чиновники, щоб не надавати субсидії. В Мінсоцполітики оголосили про чергове нововведення. Тепер громадяни можуть поскаржитись на тих хто незаконно отримує допомогу від держави, повідомляє “Інвестор”.

Обіцянки чиновників зазвичай радикально розходяться із реальною ситуацією. Так склалося із субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг. Міністерство обіцяє з одного боку, що всі громадяни котрі потребують допомоги отримають її і водночас створює нові і нові перешкоди для цього під гаслом боротьби із правопорушниками котрі незаконно отримують допомогу.

Робота мрії: Facebook шукає спеціаліста для роботи в Україні

Як робити гроші на водорослях: приклад запорізької компанії

Чергове нововведення анонсував генеральний директор директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко. Мінсоцполітики створило «”арячу телефонну лінію” для скарг про незаконне отримання субсидій іншими громадянами або іншої державної допомоги.

Як зазначає чиновник:

“У цьому місяці у нас відкрилася, вперше в державі, “гаряча телефонна лінія”, на яку можна поскаржитися, на яку можна надати інформацію про неправомірне отримання соціальної підтримки”. 

За її допомогою кожен хто має інформацію, що хтось незаконно отримує будь-яку державну соціальну допомогу повідомити про це. Ця телефонна лінія працюватиме в робочі години.  Після отримання такої інформації будуть проводитись спеціальні перевірки наїї достовірність. 

В світових рейтингах Украна погіршила результати

Штраф на мільйон: українську компанію покарали за копіювання закордонного бренду

Як зазначають у відомстві метою нововведення є збільшення контролю за використанням державної допомоги.

Віталій Музиченко повідомив номер “гарячої лінії” – 0800 502-757 (дзвінки безкоштовні з усіх стаціонарних та мобільних телефонів України). Крім того отримувачів субсидій перевірятимуть за допомогою  онлайн-реєстру отримувачів субсидій, котрий дозволяє вказати адресу й подивитися, чи отримує допомогу той, хто там зареєстрований.

Незважаючи на те, що в міністерстві наголошують, що таким чином планують боротися із тими хто незаконно отримує субсидію, складається враження, що це ще один спосіб як відбити в українців бажання взагалі пробувати отримати допомогу. Крім того чиновники замовчують, що це може призвести до збільшення обсягу роботи і таким чином затягування із наданням субсидій. Також, ніхто не зважає на той факт, що велика кількість звернень будуть не правдивими.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *