Робота мрії: Facebook шукає спеціаліста для роботи в Україні
З початку російської агресії на сході нашої країни, українці часто скаржились на специфічну політику компанії Facebook. Коли користувачів банили не надаючи чітких пояснень. Досить часто в бан потрапляли відомі блогери, що критикують Росію. Для того, щоб виправити цю ситуацію компанія відкрила вакансію спеціаліста зі зв’язків з громадськістю в Україні, повідомляє “Інвестор”.
Соціальна мережа Facebook після закриття доступу до “Вконтакте” стала найпопулярнішою в Україні. Проте, на адресу керівництва компанії лунає критика через проросійську політику . Напевне щоб виправити цю ситуацію і створюється нова вакансія.
Як робити гроші на водорослях: приклад запорізької компанії
В світових рейтингах Украна погіршила результати
Як зазначається в офіційному повідомленні про пошук нового працівника:
“Оскільки Facebook став частиною повсякденного життя сотень мільйонів людей у всьому світі, політики багатьох країн, природно, хочуть поговорити з нами, і ми хочемо поговорити з ними. Команда Public Policy управляє цим спілкуванням – обмінюючись інформацією про продукти та діяльність компанії, відповідаючи на запити політиків і органів регулювання, роблячи внесок у політику регулювання в інтернет-секторі”.
В компанії повідомляють, що шукають “працівника з глибоким знанням політичної та регуляторної динаміки в Україні”, а в перспективі й в інших східноєвропейських країнах. Планується, що фахівець по Україні спочатку розпочне свою роботу в польському офісі компанії.
Штраф на мільйон: українську компанію покарали за копіювання закордонного бренду
Прощай старий BlaBlaCar: тепер користувачам доведеться платити
До його обов’язків входитиме моніторинг законодавства та нормативних питань, а також консультації щодо політичних завдань, включаючи публічні презентації, співпраця із засобами масової інформації та співробітництво у формуванні державної політики щодо ЗМІ.
Таке рішення компанії може бути спричинене кількома факторами. По-перше це можуть відголоски скандалів із російською “фабрикою тролів” і вплив російських агентів на результати виборів президента в США 2016 року. Також, можливо вплинули численні прохання про створення українського представництва в Facebook.