Прощай старий BlaBlaCar: тепер користувачам доведеться платити

Компанія BlaBlaCar виникла у Франції ще у 2004 році. Ідея творця сервісу Фреда Мазелли настільки знайшла відгук у користувачів, що компанія досить швидко стала міжнародною. Крім того ідея породила в різних країнах аналоги компанії, так було і в Україні. Повноцінно свою роботу вона розпочала у нас в 2014 році. До кінця цього року планують ввести нововведення, а саме оплату 20% від вартості поїзки з попутників, повідомляє “Інвестор”.

Із старотом ресурсу BlaBlaCar у Франції в багатьох країнах були спроби створити власні аналоги. Здебільшого такі компанії згодом входили до складу BlaBlaCar. В Україні спочатку теж був свій власний ресурс “Подорожники”, однак в 2014 компанію придбав BlaBlaCar.

Єврокорупціонери: як великі компанії нелегально купують український ліс

В Україні визначили Топ-5 найкращих міст для інвестицій

З жовтня цього року компанія заявила про те, що буде впроваджувати  в Україні платний доступ до бронювання місць у водіїв.

Як зазначається бронювання місць у поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним. Для поїздок понад 120 км слід обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн. або на 1 місяць за 59 грн. В той же час власники автомобілів і далі нічого не платитимуть.

Без врожаю: українські малі садові господарства відмовляються збирати врожай яблук

Що світ купує в Україні: топ товарів

Таким чином зазначають буде здійснюватись додаткова ідентифікація клієтів, як це є в інших країнах для забезпечення безпеки. Для прикладу в Туреччині система ідентифікації працює через урядові API, а в Індії через скан документів.

Для того, щоб оплатити послугу бронювання потрібно буде залогінитись на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar і провести всі операції. Розрахунки із водіями і наділі залишаються справо домовленості – чи онлайн, чи готівкою. В компаенії повідомляють, що після нововведень усі активні користувачі отримають 3-місячний безкоштовний доступ до бронювань, який необхідно буде активувати до листопада. Усі нові користувачі BlaBlaCar отримуватимуть безкоштовний доступ на 1 місяць до бронювань.

Зазначимо, що після приходу на ринок України в 2014 році ресурс активно зростав. Через чотири роки роботи український ринок вважається одним із швидкоростучих країн для BlaBlaCar. У багатьох користувачів такі “зміни” викликали обурення, однак схоже схема монетизації ресурсу працює в усіх країнах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *