Укрзалізниця показала нові модернізовані вагони

Національну залізничну компанію часто критикують за застарілі вагони і відсутність комфортних умов. Однак, компанія презентувала нові модернізовані вагони котрі матимуть набагато кращі умови для пасажирів, повідомляє “Інвестор”.

“Укрзалізниця” активно взялась за модернізацію свого рухомого складу. При чому переважну більшість зщамовлень виконують вітчизняні виробники. Нещодавно очільник компанії Євген Кравцов відкрив інформацію як виглядатимуть нові модернізовані вагони.

Субсидії розбрату: відтепер можна скаржитись на незаконне отримання допомоги

За його словами пасажирські вагони “Укрзалізниці” матимуть інтер’єр білого кольору після капітального ремонту. Ззовні вони також будуть білого кольору. Крім того, в нових вагонах буде вставнолений   пристрій для регулювання температури повітря у купе.

Робота мрії: Facebook шукає спеціаліста для роботи в Україні

“Цей вагон перший, де в кожному купе є індивідуальне регулювання температури повітря. Будемо таке практикувати й надалі”. 

Як робити гроші на водорослях: приклад запорізької компанії

В світових рейтингах Украна погіршила результати

В компанії повідомляють що від початку 2018 року відремонтовано 46 вагонів. До кінця року планують відновити ще 53.

Зазначимо, що вже зараз на Крюківському заводі доукомплектовують перші локомотиви з поставки  американської компанії General Electric. Проте в компанії зазначають, що для того, щоб повністю провести модернізацію вони потребують значних грошових надходжень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *