Українська ІТ компанія, що працює з Apple

В 2008 році разом із запуском компанією Apple їхнього додатку ApStore однією з перших програм на цьому сервісі була програма від українських розробників. Сьогодні ж компанія Readdle, що розміщується в Одесі досягла цифри понад 45 мільйонів скачувань їхніх продуктів, повідомляє “Інвестор”.

29-річний українець Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle, потрапив у список Forbes 30 Under 30, який визначає 30 найкращих ІТ-бізнесменів Європи. Його компанія стійко закріпилася як партнер Apple.

Компанія, як і багато інших технологічних проектів, виникла досить спонтанно. На той час її творці просто хотіли створити додаток для мобільного телефону, за допомогою якого було б зручно читати тексти. Проте, він став настільки вдалим, що був офіційно рекомендований компанією Apple для своїх користувачів і згодом запущений на ApStore.

Наступним додатком, що мав таки й же успіх став Scanner Pro випущений у 2009 році. В iPhone 3gs з’явилася досить якісна фотокамера і новий додаток візуально перетворював фотографії документів в скан-копії.

Українські розробники не зупинились на досягнутому і продовжили радувати власників продуктів Apple. У 2010 році вони здійснили технологічний прорив, яким став PDF Expert. На той час на платформі були тільки дуже прості компоненти для роботи з PDF-форматом, але новий додаток дозволяв працювати з PDF на телефоні так само зручно і ефективно, як на комп’ютері. 

У 2012 році компанія вирішила вийти на корпоративний ринок і для цього випустила сервіс PDF Expert Enterprise. Додаток мав два компоненти один із яких iPad-додаток для роботи з документами, а другий – хмарне рішення, яке дозволяло в рамках компанії розгортати і настроювати цей додаток. В 2013 році на момент офіційного виходу клієнтами вже було близько 160 компаній, включаючи таких гігантів як Siemens, SAS, BMW, Pandora і інших.

Українська компанія розпочиналася як проект чотирьох ентузіастів, а зараз це команда фахівців із понад 80 людей. Крім того, Readdle відкрила новий офіс в Кремнієвій долині, керівником якого став Террі Бланшар, який до цього очолював Apple Mail.

Новий офіс покликаний працювати над новою розробкою компанії. Ним стане новий поштовий клієнт –  Spark, що буде конкурентом Outlook, Gmail и EasilyDo Mail.  Спеціально для цього за словами маркетингового директора Readdle Дениса Жаданова:

“Ми набираємо людей і в Україні, і в долині щоб побудувати майбутнє електронної пошти. У нас буде одна команда Spark з ротаціями між долиною і Одесою”.

З 2008 по 2010 компанія росла в три рази щороку. Зараз, це фірма із світовим ім’ям та чудовою репутацією. Компанія з Одеси продовжує створювати унікальні додатки для користувачів з усього світу слідуючи за своїм слоганом “Ми прокидаємося, щоб змінити життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *