Ринкові ціни на газ – не для українських користувачів?

Під час чергово засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг її голова Дмитро Вовк повідомив, що підняття цін на газ призведе до їх радикального збільшення для українських споживачів, повідомляє “Інвестор”

Ринкові ціни на газ для населення є однією із вимог для українського уряду від МВФ. В разі невиконання ця установа погрожує не надати потрібні кредити для держави. Проте, виконання цієї умови в сучасних українських реаліях виглядає вкрай нереально.

https://investor-ua.com/news/ukravtodor-znajshov-svogo-golovnogo-voroga-elektromobili.html

На даний момент якщо ціни підняти до ринкових, то ціна на газ для населення зросте на колосальних 60% – 70%. Зрозуміло, що така сума для більшості населення є непідйомною. Крім того, урядовець зазначив, що якби ціни підняли в той момент коли МВФ вперше звернувся із цією вимогою то вони виросли б на 10%-15%.

Таким чином, уряд зараз опинився у патовій ситуації. З одного боку вимоги МВФ, а з іншого розуміння того, що рахунки з такими цінами більшість українців просто не зможе оплатити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *