В Україні можуть заборонити продаж ліків неповнолітнім – нардеп

Верховна рада має намір заборонити в Україні продаж лікарських засобів неповнолітнім громадянам. Відповідний законопроєкт найближчим часом буде зареєстровано народними депутатами.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Після трьох випадків отруєння підлітків доступним безрецептурним спазмолітиком, нардепи планують зареєструвати у Раді законопроєкт, який заборонить продаж ліків неповнолітнім. 

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук повідомив про це на своїй сторінці на Facebook та зауважив, що цей законопроєкт зможе вирішити ще одну нагальну проблему в Україні, так звану дитячу “аптечну” наркоманію.

Коментар:Нині в Україні немає жодних обмежень на купівлю дітьми лікарських засобів. Тобто, будь-який школяр може зайти до аптеки і придбати медикамент, який зашкодить його здоров’ю чи навіть призведе до фатальних наслідків. Кількість суїцидів серед дітей 5-14 років в Україні зростає. 

Цим проєктом Закону ми підіймаємо на поверхню ще одну проблему – дитячу “аптечну” наркоманію – яку ми також частково вирішуємо“, – повідомив нардеп.

Законопроєктом пропонується встановити штрафи за продаж дітям медикаментів не лише в аптеках, а й в магазинах, у тому числі онлайн. Зауважимо, що штрафи планують встановити у тому ж розмірі, що й за продаж алкоголю неповнолітнім.

Читайте також: Дмитро Соломчук: “Діти в школах мають харчуватися натуральними продуктами”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: