Іноземні інвестори почали більше цікавитись українським ринком

Іноземні інвестори знову виходять на український ринок. Приблизно 52% із 2,5 тисяч керівників компаній планують укласти угоди в Україні впродовж наступного року, повідомляє “Інвестор”.

Оскільки, українська економіка є досить нестабільною то це відлякує багатьох потенційних інвесторів. Відповідно це спричинило до того, що більшість інвестицій здійснюють внутрішні компанії.

Українські аграрії залучили майже пів тисячі інвестиційних проектів

Проте, цього року ситуація поступово почала змінюватись. Як показують результати спеціального дослідження Ernst&Young Global (EY) Capital Confidence Barometer (CCB) – іноземні інвестори знову почали цікавитись українськими активами.

Вони активно вивчають матеріали, приїжджають на огляди активів і зустрічі з власниками. Це свідчить про поступове відновлення інтересу до українських активів і повернення довіри іноземних бізнесменів.

В опитуванні взяли участь понад 2,5 тис. керівників компаній із 43 країн. Більше ніж половина респондентів (52%) поділилася планами укласти угоди придбання наступного року.

Порівняно із попереднім роком число бажаючих укласти угоди виросло вдвічі. В минулому році це було 33%, а вже цього року – 67%. Це демонструє тенденції упевненості в економічному та корпоративному секторі.

Однією із проблем для більшого залучення капіталу, є те, що іноземці не розуміють місцевої специфіки і часто не можуть конкурувати з українськими компаніями. Проте, ця тенденція змінюється. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *