Шукаємо партнера: європейська компанія хоче налагодити виробництво в Україні

Найбільший європейський виробник меблів та товарів для дому компанія IKEA шукає компанію-партнера на українському ринку, щоб розпочати своє виробництво. Вона представила жорсткі вимоги до майбутнього компаньйона – фірма повинна мати потужні виробничі потужності та високу ліквідність, повідомляє “Інвестор”.

IKEA – одна з передових торгових мереж з продажу меблів і товарів для дому у світі, яка була створена у Швеції в 1943 році. Важливий момент, що у світі діє кілька компаній з різними власниками, які працюють під брендом IKEA.

Продвинуте село: українським фермерам розробили спеціальний мобільний додаток

Серед обов’язкових вимог компанії IKEA – це наявність значних виробничих потужностей на території України і щорічний грошовий обіг понад 2 млн. євро. Питання про співпрацю планується спеціально обговорити на українсько-шведському бізнес-форумі, що твідбудеться у Києві. Під час форуму представники компанії планують обговорити із претендентами усі умови та пропозиції щодо співпраці.

Кури проти сміття: як в Франції вирішили питання харчових відходів

Шведська компанія повідомляє для всіх зацікавлених у співпраці звертатись із пропозиціями в офіс компанії до початку бізнес-форуму. Таке рішення щодо налагодження виробництва є досить цікавим, оскільки компанія спочатку просто відкрити своє офіційне представництво для продажів. Тепер же компанія хоче розпочати повноцінне виробництво.

Таке рішення є важливим для української економіки, адже самість банального продажу готової продукції, можливо бренд IKEA буде вироблятись в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *