Продвинуте село: українським фермерам розробили спеціальний мобільний додаток

Сучасний агросектор залежить від новітніх технологій тому  агровиробники активно ровивають та впроваджують інноваційні технології в свою роботу. Проте, впровадження сучасних технологій вимагає значних інвестицій які по силах лише великим агрокомпаніям. Для того, щоб дещо виправти цю ситуацію Мінагро спільно із компанією “Київстар” розробили спеціальний мобільний додаток для фермерів, повідомляє “Інвестор”.

Новий додаток поки, що на стадії тестування вже існує його бета-версія. Називатиметься програма –  m-Agri і працюватиме поки, що на операційній системі ОС Android. Використовувати його можуть абоненти усіх мобільних операторів, проте для власних абонентів «Київстар» передбачив користування додатком без додаткової тарифікації.

Завдяки новому додатку аграрії фактично без витрат зможуть отримувати потрібну і важливу інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку. 

На сьогодні m-Agri налічує 7 основних розділів:

  • Погода: інформація про погоду сьогодні, погодинно, щодня;
  • Новини за розділами: загальні, твариннництво, рослинництво, технології, уряд;
  • Ціни: оптові та роздрібні ціни на ринку за продуктами, за регіонами;
  • База знань: інформація про хвороби тварин та рослин, пестициди, шкідників, насіння та рослини;
  • Консультації: кваліфіковані експерти відповідають на запитання щодо аграрної галузі;
  • Курси валют та зручний конвертер;
  • Торговий майдачик: торгівля в режимі онлайн, загальна сума, закупівлі В2В, доступність елеватора, оцінки трейдера, партнери з доставки;
  • Фінанси: безготівкові розрахунки, банківські послуги, страхові послуги, факторинг, підрахунок.

У Мінагро зазначають, що ідея створення подібного проект виникла для того, щоб допомогти малим агрокомпаніям які не мають значного ресурсу. Саме тому як зазначає директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Євген Кражан:

” Ми вирішили запропонувати малим фермерам альтернативу – мобільного помічника “все в одному”, який вміщується в кишені та завжди під рукою”.

В свою чергу, в компанії “Київстар” зазначають, що цей спільний проект має стати не тільки помічником для фермерів, але водночас може бути певним орієнтиром для розвитку та більшої конкуренції на ринках. Таким чином, малі фермерські господарсва матимуть змогу ефективно вести бізнес орієнтуючись на ті чи інші зміни на ринках, та погодні умови. Також важливо, що додаток значно полегшить пошук інвестицій для їхніх проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *