Лузери та чемпіони: Укравтодор назвав лідерів серед областей за ремонтом доріг (інфографіка)

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) назвало лідируючі і відсталі області у графіку виконання дорожніх робіт. Таким чином найкращий результат мають Закарпатська та Кіровоградська області. Тут виконано понад 90% від усіх запланованих робіт, повідомляє “Інвестор”.

З 1 січня цього року “Укравтодор” відповідає лише за 50 тисяч кілометрів автодоріг країни, які мають державне значення. Інші 120 тисяч кілометрівпереходять  під управлінням місцевої влади з гарантованим фінансуванням з Дорожнього фонду в обсязі 35% від його надходжень.

Підняття тарифів в обмін на кредит: в Україні зросте ціна на газ для населення

Таким чином,  близько 11,53 мільярда гривень було  направлено в обласні держадміністрації та місто Київ. Найбільшу субвенцію предали в бюджет  Києва – 1,15 мільярда гривень. Понад 600 мільйонів гривень отримали  – Харківська (656 мільйонів гривень), Вінницька (623 мільйони гривень) та Житомирська (617 мільйонів гривень) області. Більше 500 мільйонів гривень направлено в бюджети Полтавській (558 млн грн), Донецької (557 мільйонів гривень), Дніпропетровській (553 мільйони гривень), Київської (550 мільйонів гривень), Львівської (583,2 мільйона гривень) областей. 

Світлина від Volodymyr Omelyan.

Недешеві авторучки: на Львівщині райдержадміністрація закупила ручки по 680 грн. за штуку

Така децентралізація коштів в перспективі має принести свої плоди. Вже зараз “Укравтодор” звітує про успіхи в багатьох областях.

За словами очільника цієї агенції Славоміра Новака:

“Перший раз за всю історію України відсоток виконання робіт в окремих областях на другому тижні вересня становить до 97%. Найкращий результат у Закарпатській – 97%, Кіровоградська – 92%, Запорізька, Волинська, Сумська, Донецька та Тернопільська – 85%. Найбільш слабкі показники у Миколаївській області – 17%, Житомирська – 24% і Київська – 24%”.

Крім того, таке розподілення коштів виявило те, що чимало областей відстають у роботі через низький темп підготовки та затвердження проектної документації. Крім того, цього річ 60% Дорожнього фонду в обсязі 19,56 мільярда гривень спрямовано на дороги державного значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *