Недешеві авторучки: на Львівщині райдержадміністрація закупила ручки по 680 грн. за штуку

Пустомитівська районна державна адміністрація стала героєм в державних закупівлях, оскільки офіційно провела покупку цінних авторучок загальною сумою на  6,12 тис. по 680 грн. за штуку, повідомляє “Інвестор”.

На сайті  Prozorro нещодавно було проведено незвичайну закупівлю. Пустомитівська районна державна адміністрація 6 вересня підписала договір з підприємцем Русланою Каширіною на постачання ручок вартістю 6,12 тис. грн. 

Острів якого нема: Путін створив офшор на неіснуючому острові

І все б нічого, якби таким чином не було придбано лише дев’ять авторучок по 680 грн кожна. У договорі не вказано виробника і модель.

Обладнання для Coca-Cola, Pepsi та інших світових компаній вироблятимуть у Вінниці

На запит “Наші гроші. Львів” начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА Зоряна Березова, пояснила, що ручки були придбані у якості подарунків найкращим підприємцям. Нагородження мало відбутися  7 вересня. 

Будівництво по-одеськи: керівник компанії привласнив понад 20 мільйонів гривень інвесторів

Журналісти грошей поцікавились інформацією про продавця таких подарункових ручок. Продавець канцтоварів Руслана Каширіна зареєстрована підприємцем з 2005 року. Вона ніколи не брала участі в конкурсних закупівлях на Prozorro, усі замовлення отримувала за прямими договорами на невеликі суми, загалом на понад 100 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *