Обладнання для Coca-Cola, Pepsi та інших світових компаній вироблятимуть у Вінниці

На території нового індустріального парку “Вінницький кластер холодильного машинобудування” розпочало роботу перше підприємство – завод “Green Cool” з виробництва холодильного обладнання. До кінця 2018 року завод планує створити 750 робочих місць., а інвестиції в виробництво становлять близько 16 млн. євро, повідомляє “Інвестор”.

Зараз на роботу до підприємства залучено більш ніж 300  робітників. Запланований обсяг реалізації продукції (І черги) – 400 млн грн/рік, після реалізації ІІ черги (орієнтовний термін 2019-2020 рр.)  – 700 млн грн/рік та додатково 1000 робочих місць.

Будівництво по-одеськи: керівник компанії привласнив понад 20 мільйонів гривень інвесторів

Участь у відкритті заводу взяв прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який зазначив:

“Для нас важлива не тільки вартість інвестицій, а їх успішність. Тому бізнес-клімат  в Україні та нормальне ставлення держави до тих, хто створює робочі місця і національний  продукт, мають бути цивілізованими. Я є противником будь-якого тиску на будь-якого підприємця і наголошую: кожний, хто інвестує в Україну і має «білий» бізнес, повинен тільки по телебаченню бачити представників держави, окрім тих подій, коли нас запрошують на відкриття підприємств”.

 За словами президент “UBC Group” Ігоря Гуменного обсяг інвестицій у першу чергу становить 16 млн євро., а 92% виробленої продукції експортуватиметься. Наразі запущено виробництво морозильних скринь, загальна потужність виробництва становитиме 70-80 тис. одиниць на рік. 

Як Україна обігріватиме ЄС: Рада скасувала мораторій на експорт дров

Крім того він підкреслив, що, що 80% ймовірності того, що компанія інвестуватиме у будівництво заводу у Вінницькій області, залежало саме від регіональної влади. А саме важливим чинником стало те, що саме у Вінниці було підготовлено інвестиційний парк з усіма потрібними комункаціями для майбутніх підприємств.

Бути чи не бути траншу: місія МВФ прибула в Україну

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова відкриття важливе для самого міста:

” В подальшому очікуємо розвиток кластеру холодильного машинобудування індустріального парку, а це близько 20 га землі й в цей кластер входить відкритий сьогодні завод, який займає близько 8 га. Тобто кластер – це можливість залучити сюди виробників комплектуючих для цього заводу (“Green Cool”)”.

В мерії вважають, відкриття цього заводу це й приклад для потенційних інвесторів, що з Вінницею можна і потрібно працювати.

UBC Group – український торговельно-промисловий холдинг, світовий лідер, працюючий у галузі холодильної техніки та промо-продуктів. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Клієнтами компанії є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestlé.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *