Бути чи не бути траншу: місія МВФ прибула в Україну

Уряд вкрай потребує чергової фінансової допомоги від МВФ все залежатиме від висновків місії фонду яка розпочала роботу у Києві, повідомляє “Інвестор”.

Україна має до кінця року сплатити близько 3,2 мільярда доларів за зовнішнім боргом, однак і надалі потребує зовнішніх кредитів. Місія від МВФ прибула до Києва і розпочала свою роботу від її висновків залежатиме чи отримає уряд новий транш.

«Чорні» нотаріуси в дії: на Рівненщині в підприємця відбирають бізнес

Як зазначає  постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, місія Фонду працюватиме в Києві до 19 вересня. В роцесі роботи планується обговорення актуальних економічних подій і економічної політики, а також наступних кроків, включаючи фінансову допомогу від МВФ на підтримку політики, спрямованої на збереження макроекономічної стабільності та забезпечення розвитку економіки.

Українська податкова залишилась без керівника

Програма України і МВФ  включає в себе надання допомоги обсягом 17,5 млрд дол., із яких Україна отримала 8,7 млрд дол. Її термін закінчується навесні 2019 року.

УВ цьому році Національний банк і Міністерство фінансів розраховують в рамках цієї програми отримати 1,9 млрд дол. Затримки із фінансовою допомогою були пов’язані із невиконанням ряду умов, що включає програма допомоги. Частину із цих вимог уже досягнуто, зокрема прийнято постанову про створення Вищого антикорупційного суду.

Крім ухвалення антикорупційного законодавства, для продовження співпраці з Фондом уряду потрібно переглянути ціни на газ і внести відповідні коригування для збалансування бюджету поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *