Зберігайте спокій та поповніть банкомати: рекомендації НБУ українським банкам

Внаслідок заяви Президента України Петра Порошенка про можливе введення воєнного стану, керівництво Національного банку провело зустріч із керівниками сорока найбільших банків, для запобігання перебоїв у роботі банківської системи, повідомляє “Інвестор”.

Керівництво Національного банку України (НБУ) на чолі з головою Яковом Смолієм провели позачергову зустріч із керівниками найбільших 40 банків країни на тему підготовки банківського сектора до роботи в умовах воєнного стану в разі його можливого введення.

Швейцарська якість: Nestle повністю викупила акції компанії «Світоч»

Ніч у Раді: депутати прийняли бюджет на 2019 рік

НБУ не убачає ризиків для безперебійної роботи банківського сектора у разі введення воєнного стану. Топ-менеджери українських банків підтвердили готовність забезпечувати безперебійне проведення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж.

Одним із прохань від керівництва НБУ до банків було  наповнити банкомати готівкою, щоб задовольнити можливе збільшення попиту населення на готівку в зв’язку очікуваним введенням воєнного стану. 

В новому бюджеті анонсували зростання пенсій на 45 гривень

Як тобі таке Ілон Маск? — «Богдан» представив електровантажівку для європейського ринку (фото)

Представники банків та НБУ дійшли згоди у тому питанні, що поки, що загрози банківського сектору немає і всі установи працюють у штатному режимі. Однак, для того, щоб уникнути паніки серед населення банки будуть макисмально контролювати наповнення банкоматів готівкою, для того, щоб не було ажіотажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *