Цифрові фінанси: українці почали частіше вести розрахунки через смартфон

Світова фінансова система активно використовує сучасні цифрові технології. Разом із пластиковими картками все активніше починають використовуватись для розрахунку смартфони. Українці не відстають від світових трендів, повідомляє “Інвестор”.

Кількість платежів, здійснюваних з допомогою мобільних телефонів в світі минулого року виросла в 4 рази в Україні цей показник виріс у 14 разів. Також, в Україні запрацювали популярні сервіси Apple Pay та Android Pay. Крім того збільшення кількості споживачів сприяло тому, що виник перший український онлайн-банк – Mono банк, в якому користувачі можуть здійснювати більшість фінасових дій  за допомогою смартфону.

На Житомирщині запрацює спеціальний насіннєвий завод

Про збільшення використання мобільних пристроїв в ході презентації сервісу Apple Pay повідомила генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії і країнах Центральної Азії Віра Платонова. вона зазначила:

“Україна має дуже розвинений ринок з точки зору безконтактних платежів. У світі за рік кількість платежів за допомогою мобільних телефонів зросла в 4 рази, а в Україні ця цифра – 14. В 14 разів лише за минулий рік збільшилася кількість платежів за допомогою мобільних пристроїв в нашій країні”.

Українці найчастіше використовують смартфон для розрахунків в ресторанах, торгових мережах, на заправках і в транспорті. За три роки існування платіжного рішення, введеного Mastercard з партнерами в метро, було проведено 25 мільйонів транзакцій. І ми впевнені, що вони будуть збільшуватися в геометричній прогресії завдяки Apple Pay.

Україна в десятці країн, що найбільше витрачають на продукти

Збільшення електронних транзакцій сприяє тому, що економіка виходить з тіні, оскільки електронні платежі є абсолютно відкритими. Крім того, це сприяє мобільності українців та модернізації економічної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *