На Житомирщині запрацює спеціальний насіннєвий завод

Німецька дочірня компанії ТОВ “НПЦ Україна” планує побудувати насіннєвий завод у Брусилівському районі на Житомирщині. Для початку завод займатиметься переробкою насіння  рапсу, повідомляє “Інвестор”.

В Житомирській області  області нині працює 36 підприємств з німецькими інвестиціями. Інвесторів здебільшого приваблюють ті частинип регіону, котрі мають вигідне географічне розташування.

Любите подорожувати потягом — платіть більше

Про наміри із створення виробництва повідомив директор ТОВ “НПЦ Україна” Міхаель Рязановський під час спеціально організованорї зустрічі з головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем. 

Він зазначив, що 

“Першим кроком буде будівництво лінії, де перероблятимуть рапс – калібрувати насіння, готувати його та фасувати. Другим кроком буде переробка й інших культур. Ми хочемо з часом весь німецький ланцюг перевести сюди. Також ми думаємо частину центрального офісу перевести на Житомирщину, тому що тут нам зручніше через невелику відстань до столиці і хорошу транспортну розв’язку”

Майбутні виробничі потужності насіннєвого заводу розмісятяться на близько 11 гектарах землі у Брусилівському районі. Такий проект є вигідним для області оскільки компанія не тільки створить нові робочі місця, але і планує активно розвивати інфраструктуру для власних потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *