Китайські інвестори планують збудувати промисловий парк в Одещині

Китайська Anhui Conch Cement Company Limited зацікавлена у тому, щоб проінвестувати кілька проектів на Одещині. Їхня сфера зацікавлень є досить широкою – від туризму до будівельних робіт, повідомляє “Інвестор”.

Anhui Conch Cement Company Limited (“Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація”) займається виробництвом і продажем цементного і товарного клінкеру. Продукція компанії експортується в більш ніж 20 країн світу, включаючи США і країни ЄС.

В Україні запрацює часткове виробництво китайських тракторів

“Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація” є однією з найбільших компаній Китаю. Вона також, займається будівництвом промислових і цивільних об’єктів на території Китаю і за кордоном. 

Китайська Anhui Conch Cement Company Limited зацікавлена в будівництві цементного заводу, технопарку будівельних матеріалів і інвестуванні в туристичну сферу. Представники компанії обговирили питання інвестування на спеціальній зустрічі з головою Одеської обласної ради Анатолієм Урбанським.

Делегація китайської сторони була представлена торговим консулом Генконсульства КНР в Одесі, представниками Anhui Conch Cement Company Limited і української філії ТОВ “Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація” (China Metallurgical Construction Engineering Group Co., Ltd).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *