В Україні запрацює часткове виробництво китайських тракторів

Спільне українсько-китайське виробництво має запрацювати уже цьогоріч. Українська сторона займатиметься складанням тракторів із перспективою 100% перенесення виробництва, повідомляє “Інвестор”.

Бізнесмен Василь Хмельницький повідомив про намір створити українсько-китайське підприємство зі складання тракторів. Підприємець зазначив, що уже підписано контракт, поки що невеликий – на 4 млн.  доларів. Проте, очікується, що вже наступного рокуінвестиції зростуть до 20 млн. 

Незважаючи на кризу на ринках, українські виробники сталі нарощують продажі

На думку українського бізнесмена зараз кийські інвестори мають велике зацікавлення українською економікою. Вони готові ля того, щоб частково локалізувати виробництво в Україні, що є великим плюсом.

Як зазначає Сам Василь Хмельницький:

“Якщо китайці хочуть у нас щось робити, то це, звісно, добре. Це точно крок до економічного зростання… Вони говорять: ми вам частково постачатимемо продукцію, і якщо побачимо, що ринок великий і є попит, ми готові частково цю продукцію виробляти в Україні”.

На першому етапі проекту буде реалізовуватись великовузлове складання. За оптимістичним прогнозом згодом частка зростатиме і цілком може досягти 100%. Оскільки, в Україні є щорічний попит на 20 тис. тракторів. Відповідно цілком можливо організувати виробництво  тут 1 тис. тракторів на рік. Крім того, виробництво в Україні може стати трампліном для виходу на конкурентний європейський ринок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *