Китайський Volkswagen: німецька компанія відкриє в Китаї 3 заводи

Volkswagen AG оголосили про відкриття трьох своїх нових заводів в Китаї для свого спільного підприємства з FAW-Volkswagen, повідомляє “Інвестор”.

Volkswagen AG на сьгодні є найбільшим автовиробником у Європі. Компанія представляє такі марки, як Volkswagen, Audi, Skoda, Seat.Також, концерн здійснює виробництво автомобілів класу “люкс” входять відомі бренди Lamborghini, Bentley і Bugatti.

Apple залишається на вершині

В свою чергу партнером європейської компанії в Китаї є FAW – найстаріша автомобілебудівна компанія в цій країні. Вона випускає легкові і комерційні автомобілі всіх класів на основі власних досліджень і розробок. Продукція корпорації проводиться під власним брендом FAW. Крім того, у форматі спільних підприємств компанія співпрацює з Volkswagen, Audi, Toyota, Mazda та іншими автовиробниками.

Згідно з новим проектом Volkswagen підприємства будуть розташовані в Циндао, Тяньцзіні та Фошані. Заводи будуть спеціалізуватись на виробництві позашляховиків, кросоверів та електромобілів.

Незважаючи на кризу на ринках, українські виробники сталі нарощують продажі

У Китаї продажі автомобілів зросли на 13% в першому кварталі, до 1,01 мільйона машин. Таким чином цей ринок стає пріритетним для європейського концерну. Крім того цей крок можна розцінювати у світлі проблем із ринком автомобілів у США.

“Продажі в 1-му кварталі досягли рекорду. Тепер компанія очікує зростання ринку пасажирських автомобілів цього року на 4%-5%”,

– зазначив Йохем Хайцман, гендиректор Volkswagen China.

Інформація про будівництво заводів послідувала одразу ж за тим, як Volkswagen Group досягла рекордного показника з продажу в першому кварталі 2018 року. Хоча нове виробництво покликане впершу чергу забезпечити автомобілями китайський ринок, не виключено, що автомобілі з нових заводів згодом можуть експортуватися й на інші ринки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *