Тепер у безробітних з’явиться “кар’єрний радник”

В Державній службі зайнятості має з’явитись нова посада – “кар’єрного радника”. Таке рішення прийняв Кабмін. Ця посадова особа має здійснювати індивідуальний підхід під час роботи із безробітними, повідомляє “Інвестор”.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову “Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних, ведення обліку осіб, які шукають роботу”, зокрема в цьому документі внесені зауваження від уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової.

Секрет популярності: в Україні зростає попит на транспорт з Білорусі

Аналітики енергоринку прогнозують ріст цін на бензин

Відтепер мають змінитись підходи роботи служби зайнятості із своїми клієнтами. А саме завдяки інституту “кар’єрного радника” має бути відпрацьований індивідуальний підхід до кожної роботи та співпраця із роботодавцями.

У міністерстві зазначають, що 

“Такий план буде спільною програмою дій кар’єрного радника та зареєстрованого безробітного, що міститиме спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечуватиме індивідуальний підхід та організацію надання послуг”.

Також, тепер має відбуватись профілювання безробітних з урахуванням їхніх професійних навичок та вмінь відносно до ситуації на ринку праці. Буде здійснюватись підвищення кваліфікації, або ж її зміна для того, щоб особа стала конкурентною на ринку. 

Антиєвропейська змова: Росія і Угорщина хочуть добудовувати «Турецький потік»

Купити валюту онлайн стане можливо вже в наступному році

Проте незважаючи на такі плани проект може не принести результатів. Оскільки на нього не спрямовано додаткового фінансування тобто нові послуги мають надавати ті ж працівники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *