Купити валюту онлайн стане можливо вже в наступному році

В липні цього року  Верховна Рада  прийняла Закон України “Про валюту і валютні операції”. Закон покликаний спростити валютні операції та зменшити кількість бюрократичних перепон, повідомляє “Інвестор”.

Згідно з новим законом  з 7 лютого 2019 року передбачається низка кроків з лібералізації валютного регулювання. Крі того, новий законодавчий акт має амінити заплутану діючу базу з 56 нормативно-правових актів на доступну, що складається з 7 нових ключових документів.

Незвичайний експорт: Грузія планує заробляти на продажі коноплі

Український хенд-мейд модно і прибутково (відео)

За інформацією Нацбанку розшириться  граничний термін розрахунків за експортно-імпортними контрактами до 365 днів. Не менш важливою зміною є відміна валютного нагляду для експортно-імпортних операцій на суму до 150 тисяч гривень.

Долар не дешевшатиме — уряд склав прогноз на 2019 рік

Крім того, мають скасувати індивідуальні валютні ліцензії і створять  систему електронних лімітів. Також будуть відмінені санкції у формі заборони на ведення зовнішньоекономічної діяльності за порушення строків розрахунків і дозволяється online-купівля валюти фізичним особам. Нацбанк зазначив, що скасування інших обмежень на ринку буде можливе при сприятливих макроекономічних умовах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *