В тренді: Facebook планує запровадити власну криптовалюту

Вже чимало компаній заявили про свій намір або працювати з криптогвалютами абож випустити свою власну. Facebook вирішив не залишатись осторонь і планує також для своїх цілей, застосовувати технологію блокчейну, повідомляє “Інвестор”.

Вперше систему криптовалют було застосовано ще в 1990 роках. Проте, ця система не користувалася попитом, адже була централізованою та жорстко контрольованою. Коли ж в 2009 році людина під псевдонімом Сатоші Накамото заснувала  Bitcoin, криптовалюта розпочала переможну ходу на фінансових ринках. Суть нової системи полягала у тому, що вона була децентралізована та має значний рівень захисту та анонімності.

Нова криптовалюта Венесуели — повернення до золотого стандарту

Зараз нова валюта має як своїх прихильників так і критиків. Проте, у чому погоджуються обидві сторони це в тому, що вона має надзвичайний рівень захисту. Тому багато компаній задумуються над тим, щоб це використати.

Зовсім недавно до таких компаній приєднався Facebook. В компанії повідомляють про намір запустити власну криптовалюту й створити команду для вивчення технології блокчейна.  Хоча також, зазначається, що ці технології соцмережа почала вивчати близько року тому.

Спочатку напрямом із впровадження криптовалюти займався один співробітник. Однак, тепер Facebook створив команду, що складається з понад десятка людей, яка вивчає технології блокчейна, що включають майнінг і обіг криптовалют.

За минулий рік через порушення держава втратила мільярди гривень

Очікується, що новий відділ очолить віце-президент соцмережі Девід Маркус, який відповідає за додаток Messenger . В компанії повідомляють, що криптовалюта буде використовуватися для проведення електронних платежів у рамках соціальної мережі. 

Отже, можливо незабаром у свому профілі в Fb ви зможете мати електронний гаманець та здійснювати покупки не виходячи з соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *