Пенсіонери можуть стати заручниками конфлікту Укрпошти проти держави

Керівництво державної компанії “Укрпошта”  виступило із критикою бездіяльності уряду по відношенню розв’язання її проблем. В компанії заявлять, що якщо не будуть вжиті заходи тоді їм доведеться закрити близько 7 тисяч поштових відділень, повідомляє “Інвестор”.

В “Укрпошті ” заявили, що змушені будуть закрити від 5 до 7 тисяч відділень вже з 1 січня 2019 року. Такий крок у компанії називають антикризовими заходами, щоб вберегти фірму від банкрутства. Оскільки більшість цих відділень укрпошти є збитковими.

Без тепла: люди стали заручниками розбірок старих та нових власників двох ТЕЦ

Українські КрАЗи працюватимуть в сільському господарстві Латинської Америки

Нагадаємо, що ще влітку керівництво держкомпанії зверталось до уряду з проханням про збільшення оплати за доставку пенсій. Однак це зверненя залишилось без відповіді. Керівник компанії Ігор Смілянський так коментує ситуацію:

“17 наших звернень досі без відповіді. […] Пенсійний фонд не зробив цього навіть після зустрічі з президентом Петром Порошенком, де було наголошено на необхідності збереження унікальної мережі “Укрпошти”. Тож більше звернень не буде”.

Як зазначає Смілянський тарифи на доставку пенсій держава не піднімала з 2014 року, а кожне з сільських відділень щомісяця зазнає збитків у розмірі 3 тис. грн. Повідомляється, що на на кожній доставці пенсій становить 19 грн, і пояснив, що поштове відділення в селі в середньому дає близько 8 тисяч гривень доходу щомісяця і має 11 тисяч гривень витрат (заробітна плата з нарахуваннями, оренда, комунальні послуги тощо).

Повернення техогляду — поверненя корупції?

Плануєте поштові пересилки? — ціни зросли

Таким чином вихід у компанії бачать лише в скороченні кількості відділень, а також зменшення адміністративного та виробничого персоналу. Таким чином з майже 11,5 тисяч відділень залишиться близько 4,3 тисяч.

Заява “Укрпошти” викликала різку критику від голови уряду. Володимир Гройсман заявив:

“Це неприпустимо – не доносити пенсії пенсіонерам. Я цього не допущу! Економити хай починають з себе – своїх заробітних плат. Якщо менеджмент “Укрпошти” не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їхня незмінна позиція, я би радив їм всім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу.”

Також, Прем’єр-міністр зазначив, що оскільки компанія має наглядову раду, то уряд звернеться до неї, щоб перевірити діяльність компанії.

Після всіх цих заяв залишається відкритим питання чи не стануть українські пенсіонери, котрі отримують пенсії у відділеннях, заручниками цього конфлікту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *