Львівські підприємці розробили унікальні добрива (відео)

Продуктивність сучасного сільського господарства залежить від застосування новітніх технологій в агрономії. Крім того все більше фермерів і бізнесменів, що працюють у цій сфері використовують співпрацю із науковими інституціями для покращення ефективності свого виробництва. Саме таким шляхом пішло підприємство з Львівщини – “ТЕТРА-АГРО”. У співпраці з науковцями вони створили унікальні добрива, які до того ж можна компонувати в залежності від потреб фермерів, повідомляє “Інвестор”.

Підприємство “ТЕТРА-АГРО” було засновано в 2005 році на Львівщині в місті Червоноград. Однак, за словами власника компанії Сергія Прокопенка новий розділ для них розпочався в 2008 році разом із співпрацею з наковцями з Інституту Гірничо-хімічної промисловості. У співпраці в 2009 році був розроблений проект підприємства і вже в 2011 році компанія почала активну роботу.

Буковель «піде» з молотка: ПриватБанк шукає покупців для курорту

Італійська канцелярія з українським «обличчям»: мистецький бренд вийшов на ринок Італії

Інститут Гірничо-хімічної промисловості є провідним науковим закладом у хімічні промисловості і саме його наковці підмітили, що в Україні є проблема з кислими грунтами. Рослини, що ростуть в такому грунті не засвоюють традиційні типи добрив і потребують спеціальних. Саме цю нішу  зайняло підприємство “ТЕТРА-АГРО”. Тут почали виробляти унікальні добрива, при чому при активній співпраці із фермерами та науковцями.

Компанія скурпульозно підходить до виробництва своєї продукції – всі етапи проходять жорсткий контроль. Також, фірма використовує найкращі компоненти для складу своїх добрив: фосфорну сировину закуповують в Єгипті, оскільки вона має найкращий баланс мікроелементів; хлористоий калій постачають з Білорусі через відсутність в Україні, а вже азотні компонети вітчизняного виробництва з Одеського припортового заводу. У підсумку ж продукція є унікальною для України.

Як IKEA змінить український ринок

Угода на три мільйони: Турбоатом виходить на міжнародні ринки

Для того, щоб відповідно тестувати свою продукцію компанія залучає, також науковців з Львівського Національного аграрного університету. Кандидат сільськогосподарських наук Руслана Панасюк разом із своїми студентами ще минулого року розпочала дослідження того як впливають добрива на сою, а цього року до тестування дролучили ріпак та озиму пшеницю. Відповідно до висновків науковців використання добрива значно збільшує продуктивність рослин.

Продукція компанії сертифікована в Україні, проте уже незабаром отримає також закордонну сертифікацію для виходу на міжнародні ринки. Успішність роботи “ТЕТРА-АГРО” відзначено нагородами, так у 2017 році компанію визнали -“Лідером року 2017” у галузі виробництва комплексних мінеральних добрив та неспеціалізованій оптовій торгівлі.

Таким чином, співпраця науковців та бізнесменів приносить свої плоди і компанія “ТЕТРА-АГРО”, яскравий приклад цьому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *