Плануєте поштові пересилки? – ціни зросли

В той час коли всі автомобілісти обурювались через ріст цін на пальне компанії з поштових перевезень оцінювали свої витрати. “Нова Пошта” повідомила про зростання  тарифів на пересилання вантажів, повідомляє “Інвестор”.

Напевне багато хто очікував такого розвитку подій, що слідом за цінами на пальне зростуть і ціни на перевезення. “Нова Пошта” дипломатично вичекала певний період і лише зараз офіційно в компанії повідомили про зростання тарифів. 

В Чернівцях викрили компанію, що фальсифікувала відомий італійський бренд кави (фото)

Повідомляється, що вже від 25 жовтня оператор експрес-доставки “Нова пошта” підвищить тарифи на пересилання найпопулярніших вантажів. В компанії підкреслюють, що причиною цьому стали  інфляція і збільшення цін на паливо. 

Show Room: створює нове віяння у продажах

Відтепер тарифи формуватимуться наступним чином – на 5 грн збільшили вартість відправки посилок з відділення до відділення вагою до 30 кг, а також на адресу отримувача. На 0,5 грн зросла доплата за 1 кг вантажів вагою понад 30 кг для доставки по Україні.

Чи буде прецедент? — власник авто на єврономерах виграв суд проти митниці

Директор “Нової пошти” Олександр Бульба зазначив:

“Ми підвищуємо тарифи лише на 2-5 гривень на основні послуги вперше від серпня 2017 року, тоді як ціни на паливо, від якого залежить багато в нашому бізнесі, виросли на 8 гривень за літр у той же період. Щоб зберегти і покращити якість доставки, ми змушені незначною мірою змінити тарифи”.

Зазначимо, що вартість доставки вантажів в межах міста та області залишиться на попередньому рівні. В компанії також відзначають, що ціни підняли також із метою, щоб продовжувати покращувати сервіс та розширювати мережу відділень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *