“Фальшивомонетники в дії”: депутат став жертвою шахраїв

Можна часто почути про поодинокі випадки підробки валюти. Найчастіше цим займаються різноманітні сумнівні заклади на які ведуться громадяни через те, що вони пропонують нижчий курс ніж на ринку. Однак нещодавно жертвою шахраїв став український депутат, повідомляє “Інвестор”.

Сьогодні стало відомо, що українського депутата від Радикальної партії Андрія Лозового затримали поліцейські в аеропорту Праги.  Відомо, що депутат розрахувався фальшивими євро. Поки, що не відомо, що інкримінуватимуть чеські правоохоронці депутату.

Відкрити рахунок не виходячи з дому: нововведення від НБУ

Про цей випадок повідомив на своїй сторінці в Facebook лідер фракції Олег Ляшко. Він зазначив, що:

“У Празі під час вильоту на Київ поліція затримала Андрія Лозового. Зі слів самого Андрія, з яким я щойно говорив, в аеропорту він купляв подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового “обміняли” в одному з київських обмінників. Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо “обмінник”  зник. Ну а чеська поліція, я сподіваюся, негайно звільнить Лозового, який став жертвою обману валютних шахраїв, яких напевне кришує влада, інакше б вони не діяли так зухвало.”

Starbucks з українською тональністю: компанія з Закарпаття виготовляє стільці для відомого бренду (фото)

Хоча ситуація з депутатом виглядає досить комічно, проте на шахраїв може натрапити кожен. Тому варто бути уважними до того де ви здійснюєте обмін валюти і краще це робити у банківських установах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *