Starbucks з українською тональністю: компанія з Закарпаття виготовляє стільці для відомого бренду (фото)

Поки в Україні все ще очікують прихід відомого бренду наші компанії вже активно з ним співпрацюють. Мало хто в світі здогадується, що мінімалістичні та елегантні стільці для кав’ярень бренду  Starbucks  виробляє компанія із Мукачева, повідомляє “Інвестор”.

Компанія Starbucks давно стала еталоном успішності, а багато хто не уявляє собі життя закордоном без ранкової кави із впізнаваним логотипом на чашці. У світі нараховується близько 24 тисячі торгових точок компанії. Прихід Starbucks на ринки нових країн символізує їхній економічний розвиток.

Злочинна бездіяльність: Україна може втратити 5 тисяч га земель

На фабриці Інтер-Каштан у Мукачеві виробляють стільці для Starbucks (ФОТО)

В Україні американська фірма поки, що не працює, хоч і приглядається як до перспективного. Однак це не заважає українським компаніям співпрацювати з нею. Так, меблі, що відповідаю філософії Starbucks виготовляють в Мукачеві на підприємстві Інтер-Каштан.

Кінець ери шампанського: винороби прийняли рішення про зміну назви

На фабриці Інтер-Каштан у Мукачеві виробляють стільці для Starbucks (ФОТО)

Лайфхак від адвоката: що робити при перевірках Держпраці

Сама українська компанія демонструє сталий розвиток і активно працює над експортом своєї продукції. Своїм успіхом в компанії зазначають вони завдячують певному баченні роботи, а саме:

“Дослідження, технологічні розробки, інновації та дизайн – це основні напрями нашої промислової культури. Наші продукти є результатом чіткої відданості інноваціям та застосуванням НДДК (Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи) на всіх етапах виробництва, що призвело до створення інноваційних і стійких матеріалів, а також колекцій полівалентних конструкцій, які надійно служать в інтер’єрі та радують око  зовнішнім виглядом”.

Company

Компанія Інтер-Каштан спеціалізується на виготовленні деталей для меблів. Проте, також, має три модельних ряди стільців котрі виготовляють “з нуля”. Одна із таких моделей і стала частиною інтер’єру кав’ярень американського бренду. 

«Наші у Вегасі»: на найбільшій виставці побутової електроніки Україну представлять 6 проектів (фото)

На фабриці Інтер-Каштан у Мукачеві виробляють стільці для Starbucks (ФОТО)

В Мукачеві на виробничих потужностях стільці виготовляють, збирають, пакують та відправляють закордон. Таким чином, наступного разу у закордонному відрядженні п’ючи каву в цій відомій кав’ярні пам’ятайте, що свою руку до її стилю доклали українські спеціалісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *