Український аеропорт став європейським рекордсменом за темпами розвитку

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” визнали лідером серед аеропортів, що найшвидше розвиваються в Європі, повідомляє “Інвестор”.

Міжнародні економічні експерти стверджують, що одним із важливих напрямків котрі сприяють розвитку країни є стратегічно правильне урядування її транспортними вузлами, зокрема аеропортами. Важливою складовою цього є створити конкурентне середовище з багатьох перевізників і забезпечити їм відповідні умови. Внаслідок, цього виграють користувачі, оскільки зменшується ціна на квитки, але водночас зростає пасажиропотік.

За нечитабельний текст на маркуванні продуктів штрафуватимуть

За останній час в Україні зросла кількість авіаперевізників, відповідно пасажири отримали вибір як в ціні так і в якості. Ці результати підтвердив європрейський рейтинг оцінки розвитку аеропортів, що включає в себе близько 229 аеропортів з усієї Європи. За його результатами перше місце посів “Бориспіль” . 

Відтепер селяни зможуть стати приватними підприємцями

Як повідомляють в пресслужбі аеропорту:

“Бориспіль продемонстрував динаміку на рівні +22,2%, випередивши в тому числі аеропорти Афін, Варшави і Будапешта”.

В травні під час обслуговування пасажирів та вболівальників фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві, “Бориспіль” досяг рекордного навантаження 60,3 тис. пасажирів. Загалом же його зростання показало, що він обслуговує від 10 до 25 млн. пасажирів. Це цьогорічний рекорд серед європейських аеропортів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: