Український аеропорт став європейським рекордсменом за темпами розвитку

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” визнали лідером серед аеропортів, що найшвидше розвиваються в Європі, повідомляє “Інвестор”.

Міжнародні економічні експерти стверджують, що одним із важливих напрямків котрі сприяють розвитку країни є стратегічно правильне урядування її транспортними вузлами, зокрема аеропортами. Важливою складовою цього є створити конкурентне середовище з багатьох перевізників і забезпечити їм відповідні умови. Внаслідок, цього виграють користувачі, оскільки зменшується ціна на квитки, але водночас зростає пасажиропотік.

За нечитабельний текст на маркуванні продуктів штрафуватимуть

За останній час в Україні зросла кількість авіаперевізників, відповідно пасажири отримали вибір як в ціні так і в якості. Ці результати підтвердив європрейський рейтинг оцінки розвитку аеропортів, що включає в себе близько 229 аеропортів з усієї Європи. За його результатами перше місце посів “Бориспіль” . 

Відтепер селяни зможуть стати приватними підприємцями

Як повідомляють в пресслужбі аеропорту:

“Бориспіль продемонстрував динаміку на рівні +22,2%, випередивши в тому числі аеропорти Афін, Варшави і Будапешта”.

В травні під час обслуговування пасажирів та вболівальників фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві, “Бориспіль” досяг рекордного навантаження 60,3 тис. пасажирів. Загалом же його зростання показало, що він обслуговує від 10 до 25 млн. пасажирів. Це цьогорічний рекорд серед європейських аеропортів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *