Гугл Мій Бізнес: як зареєструвати компанію

Для власника будь-якого бізнесу, особливо малого, дуже важливим є завдання розширення клієнтської мережі. Вважається що для цього необхідна широка рекламна кампанія. Проте є можливість вирішити таке завдання без залучення додаткових капіталовкладень. Для цього досить використати інструмент Google Мій Бізнес. Він дозволяє розміщувати дані про конкретну компанію та її продукцію в пошуковій мережі Google, а також на мапах Google.

Чим корисний інструмент Google Мій Бізнес для власників бізнесу, як його зареєструвати та застосувати на практиці?

Даний ресурс діє дуже просто. Якщо підприємство має профіль у цій мережі, то кількість потенційних клієнтів, поінформованих про його існування, суттєво розширюється. Якщо ж бізнес не зареєстрований в Google Мій Бізнес, то він навпаки — залишаються непомітним для можливих споживачів. Наприклад, якщо заґуґлити «сервісний центр з ремонту мобільних телефонів», то в рядку пошуку з’являться всі підприємства даного профілю, розташовані в безпосередній близькості до конкретного користувача. Це сприяє підвищенню шансів кожного з цих об’єктів на те, що клієнт звернеться для отримання послуг саме до них.

Основні переваги застосування Google Мій Бізнес

Розібратися з усіма деталями роботи з даним інструментом допоможуть SEO спеціалісти компанії Marketing Link. Їх досвід, навички й технічні можливості будуть вам корисними у надзвичайно широкій сфері. Вони ж допоможуть просто й швидко доєднатися до Google Мій Бізнес та використати всі ресурси даного інструменту, який відрізняється такими перевагами:

  • можливість відкриття безкоштовної інтернет-сторінки;
  • постійна присутність бізнес об’єкта на Google мапах світу;
  • безпечність реєстрації, відсутність будь-яких кіберризиків;
  • застосування контекстної реклами при відсутності сайту компанії;
  • онлайн рекламування локального бізнесу без капіталовкладень;
  • широкі можливості для комунікації з потенційними покупцями;
  • розширення клієнтської бази та зростання прибутків фірми;
  • покращення репутації компанії, зростання довіри до неї;
  • автоматичне підтягування реквізитів компанії в рекламі;
  • привертання уваги до потенційних клієнтів вебсайту.

Яким чином краще доєднатися до даного інструменту?

Підключити та використовувати Google Мій Бізнес самостійно можливо за певним алгоритмом. Проте для цього необхідні певні навички. Тому радимо вам скористатися допомогою професіоналів. Якщо у вас виникнуть питання щодо реалізації даної задачі, то вичерпні відповіді на них вам охоче надасть Микола Лукашук. Він не просто керівник Marketing Link, а визнаний гуру в галузі SEO оптимізації. Разом із командою спеціалістів даної компанії, він зробить все, щоб використання Google Мій Бізнес стало корисним для клієнтського бізнесу, незалежно від місця його знаходження в Україні. При цьому він гарантує ріст рейтингу профілю замовника, конфіденційність клієнтської інформації.