Show Room: створює нове віяння у продажах

Show Room, як явище вперше виникли в Італії і згодом поширились в усьому світі. Ідеєю цього нового формату магазину є індивідуальний підхід до покупця. Крім того, тут в залежності від спрямованості закладу моделюють, що з додаткових речей може знадобитися. Часто можуть оформлювати і моделювати цілі кімнати та будинки певною продукцією. В Україні цей бізнес також стає популярним і успішно конкурує на ринку, повідомляє “Інвестор”.

Часто Show Room (шоурум) асоціюють лише з магазином брендового одягу. Однак його наповнення залежить від концепції яку обирає власник. Однак вкрай важливо якщо ви плануєте відкрити такий заклад чітко визначитись, що саме ви хотіли б пропонувати покупцям відповідно до цього формувати дизайн та інтер’єр і наповнення супутніми товарами.

Українська компанія, що знімала рекламу для Apple стала кращою в світі (відео)

Чи буде прецедент? — власник авто на єврономерах виграв суд проти митниці

В  Європі говорячи про шоуруми зазвичай їх ділять на кілька типів:

  1. місце де виставляється продукція для оптових покупців;
  2. продукція якогось одного виробника;
  3. місце де виставлені лише зразки товарів.

Крім того, вони можуть бути відкритими чи закритими. В закриті шоуруми потрібна попереднє замовлення для його відвідин.

Для того, щоб пробитися до своєї цільової аудиторії та виділитися на ринки виникли нові види Show Room, так звані моно-шоуруми. Ці заклади беруть оригінальністю та унікальністю. Наприклад, це може бути заклад  де продаються товари лише якогось певного кольору, або ж певного типу. Крім того, він може надавати додаткові послуги, уміщуючи в собі кав’ярню, перукарню та ін. Продумана концепція дозволить закріпитись на ринку.

Компанія з Львівщини завойовує ринки добрив (відео)

«Інвестування по-рівненськи»: прийняття резолюцій замість конкретних кроків

В багатьох країнах є також нелегальні заклади так звані , домашні шоуруми. В них робота ведеться без належної реєстрації, але вони є досить популярними бо пропонують товари за ціною нижчою ніж в інших магазинах. Однак така модель є виправданою доти, поки кількість постійних клієнтів не перевищує 150 чоловік і господар здатний самостійно справлятися з завезенням товару. Робота з оптовими покупцями, розширення бізнесу зажадає оформлення ТОВ або ПП. Останній варіант обійдеться дешевше.

Ще один фактор який потрібно врахувати при відкритті шоуруму є товарна лінія. Тобто, можливо ви захочете продавати товари власного бренду, або ж інших. Спеціалісти рекомендують, що якщо навіть ви прагнете продавати щось своє розпочати роботу з співпраці з відомими брендами. Крім того, потурбуватись про супутні товари аби покупець за короткий час міг купити усе потрібне для нього.

Наступною умовою на яку варто звернути увагу є локація закладу. Існують кілька варіантів – розміщення в центральних місцях із значним потоком людей чи навпаки у відаленно місці для того, щоб покупці спеціально їхали відвідати ваш заклад. Відповідно до того яка локація застосовуються й інші підходи до роботи з клієнтом. Більш віддалена локація має вести за собою більш індивідуальний підхід та максимально комфортні умови для вибору товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *