Українська компанія, що знімала рекламу для Apple стала кращою в світі (відео)

Українська сервісна компанія з Києва Radioaktive Film виборола престижну премію  Shots Awards 2018. Компанію визнали найкращим продакшн-сервісом у світі в номінації Production Service Company Of The Year, повідомляє “Інвестор”

Українська компанія була заснована ще в 1998 році. За цей період вона завоювала для себе потужну репутацію і стала одним із світових лідерів у цій сфері. Їхні здобутки визнаі численними міжнародними нагородами, а їхніми клієтами стали одні з найвідоміших компаній та зірок шоу-бізнесу.

Чи буде прецедент? — власник авто на єврономерах виграв суд проти митниці

Компанія з Львівщини завойовує ринки добрив (відео)

Radioaktive Film вже встигли попрацювати з такими відомими брендами як Apple, Hennessy, Lenovo, Audi, Guinnes, Absolut, Libresse та Uniqlo.

Знята у Києві реклама Apple Watch Series 3

Цьогоріч вони завоювали найпрестижнішу нагороду в сфері продашену. Їх визнали найкращою компанією в світі за 2018 рік. 

Як зазначає  Катерина Галицька, виконавча продюсерка Radioaktive Film:

“Нашими конкурентами були компанії з тих країн, які вже давно на ринку. На їхньому рахунку Gorillaz, іконічні Old Spice, FIFA. І нам особливо приємно перемогти цього року, тому що ми також робили сцену зі Спайком Джонзом, який отримав нагороду за найкращу режисуру”.

Головними конкурентами Radioaktive Film у змаганні за нагороду виступили потужні корпорації з Південно-Африканської Республіки, Іспанії, а також Великобританії. 

Як відзначають у компанії, що для них ця нагорода це стимул ще більше наполегливо працювати, але водночас це великий успіх для того, щоб закріпити Україну у цій сфері.

«Інвестування по-рівненськи»: прийняття резолюцій замість конкретних кроків

Країна українських грошей: українці найчастіше зберігають кошти в Іспанії

Значного успіху компанія досягла і в співпраці із зірками шоу-бізнесу. Так, Radioaktive Film працювала над створенням відео для музичних треків –  Twenty One Pilots, Coldplay, DJ Shadow, Mø, Hurts, Foals, Tame Impala, “Океану Ельзи” та ONUKA.

Успіх української компанії ще раз підтверджує, що компанії з нашої країни можуть успішно конкурувати на світових ринках із зарубіжними компаніями в сферах сучасних технологій. Таким чином, ця нагорода для однієї компанії виклитче інтерес до інших менш відомих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *