Канада розвиватиме молочну галузь в Україні

Уряд Канади запланував у своєму бюджеті близько 1 мільйона доларів США на інвестування молочної галузі в Україні, повідомляє “Інвестор”.

Ще в 2014 році розпочав свою роботу проект “Розвиток молочного бізнесу в Україні”. Він реалізується в 4 областях України, а саме в Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській і Херсонській, а тривалість до 2021 року. Проект спрямований на вирішення проблем, що постають перед малими і середніми виробниками молока шляхом створення нових і посилення наявнх кооперативів. Загальний обсяг проекту дорівнює приблизно 27,7 млн. канадських доларів (21, 05 млн дол. США).

Іноземні інвестори почали більше цікавитись українським ринком

В рамках цього проекту на 2018 рік урядом Канади заплановано ін вестицію в 1 млн. дол. США в кооперативного молокопереробного заводу у Львівській обл. 

Решту потрібної суми в 300 тис дол. США, згідно з повідомленням Львівської обласної державної адміністрації, виділять самі виробники молока, які здаватимуть на завод від 100 л/день (інвестиції 50 тис. грн) до 1500 л день (інвестиції 750 тис. грн).

Таким чином виробники завдяки сприянню Канади стануть також інвесторами нового заводу. Така практика, дозволяє налагодити ринок молочних продуктів максимально усунувши посередників з цього ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *